„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Jaká záhada se odehrála u obce Wodranec?

  Jaká záhada se odehrála u obce Wodranec?

  Co to spadlo za třicetileté války? Druhý rok po vypuknutí třicetileté války nad moravskou obcí Wodranec (Odranec), části obce Věcova, dnes okres Žďár nad Sázavou, se udál podivný případ… Stalo se tak v úterý před sv. Vítem (11. června 1619), na moravských statcích Viléma Dubského z Třebomyslic – Na nebi …Čtěte dál »
 • Planina hrnců – k čemu sloužily tisíce megalitických hrnců rozsetých po pláni v Laosu?

  Planina hrnců – k čemu sloužily tisíce megalitických hrnců rozsetých po pláni v Laosu?

  Planina Xiangkhoang v Laosu nabízí pohled, jaký návštěvníkovi nenaskytne na žádném jiném místě na světě. Ve dvacátých a poté znovu ve třicátých letech 20. století zde byly objeveny podivné megalitické hrnce, o jejichž účelu archeologové dodnes spekulují. Tisíce kamenných megalitických hrnců jsou zcela náhodně rozsety na ploše velké jako Praha. …Čtěte dál »
 • Vlasy andělů – co je zač záhadná substance padající z nebe po pozorování UFO?

  Vlasy andělů – co je zač záhadná substance padající z nebe po pozorování UFO?

  Záhadná substance nazývaná „vlasy andělů“ údajně padá z nebe po celém světě a její výskyt často následuje předchozí pozorování UFO. Podle pověstí připomíná tento podivný materiál pavučiny, po čase sám od sebe zmizí a při sebemenším doteku se okamžitě vypaří. To vše rozdmýchává fantazii konspirátorů, kteří se předhánějí v pokusech …Čtěte dál »
 • Vědci zachytili v Antakrtidě „strašidelný“ zvuk – poslechněte si jej!

  Vědci zachytili v Antakrtidě „strašidelný“ zvuk – poslechněte si jej!

  Skupině vědců studující chování ledovců se v Antarktidě podařilo nahrát záhadný zvuk. To jen dokazuje, jak živý vlastně tento zmrzlý kontinent ve skutečnosti je. Podle vědců zvuk způsobuje vítr, který se prohání nad ledem a dokáže led různými způsoby rozvibrovat.Čtěte dál »
 • Děsivá historie Monsanta, nejďábelštější korporace na světě

  Děsivá historie Monsanta, nejďábelštější korporace na světě

  V některých nedávných vydáních časopisu jsme psali o nebezpečí glyfosátu – jedu, který se vyskytuje v zemědělských herbicidech, spojených s Roundupem od Monsanta. Německý farmaceutický gigant Bayer nedávno ukončil  své akvizice u Monsanta a má v plánu distancovat se od jeho pošpiněného jména. Nicméně se očekává, že soudní žaloby proti …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters