„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Zlý bůh BAAL (Bál) – sloužíme mu i dnes?

  Zlý bůh BAAL (Bál) – sloužíme mu i dnes?

  Božstvo Baal (Bál)/Šamaš (Shamash)/Nimrod a oběti lidí i zvířat v našem současném světě Bál/Šamaš/Nimrod Bál je jméno, za kterým se schovávají Reptiliáni, což vysvětluje všechny lidské oběti. Bál je židovsko-křesťanský démon. V zednářském rituálu „Royal Arch Degree“ (13. stupeňskotského ritu) je to posvátný bůh zednářství a je uctíván jako Jah-Bal-On nebo …Čtěte dál »
 • Maria Oršič – žena, která zorganizovala a nechala postavit první létací talíř na Zemi v novodobých dějinách; – Společnosti Vril a Thule

  Maria Oršič – žena, která zorganizovala a nechala postavit první létací talíř na Zemi v novodobých dějinách; – Společnosti Vril a Thule

    Za 2. světové války se Gestapo zajímalo o cokoli a o kohokoli, kdo měl něco společného s papežem, vatikánskými kardinály, vědci, novináři, hollywoodskými hvězdami a také třeba o lidi, kteří byli médium. Běžnou praxí bylo soustřeďovat na konkrétní osobu veškerou dokumentaci. V době HimmlerovaGestapa se žádný spis nikdy nekopíroval. Nikdo, …Čtěte dál »
 • Co bylo příčinou zániku civilizace Nazca

  Co bylo příčinou zániku civilizace Nazca

  Změny počasí a klimatu jsou v současnosti stále častěji na pořadu dne. Věda pro předvídání budoucího chování atmosféry potřebuje znát vzorce nízkofrekvenčních kmitů příchodu energie k Zemi při změnách intenzity kosmického záření. Čtěte dál »
 • Tři rostliny, které léčí téměř všechno

  Tři rostliny, které léčí téměř všechno

  Existuje taková oblast – herbologie, tj. bylinkářství, kterými se oficiální medicína nezabývá, protože to je přesně to, čím může být nemoc vyléčena. Babičky to moc dobře znají a tyto byliny dávno používají. A já vám povím o třech takových bylinkách, které dokonale vyléčí skoro všechny akutní nemoci a každý by je …Čtěte dál »
 • Ten, o kterém se nemluví….

  Ten, o kterém se nemluví….

  Světu vládnou hlavy nejbohatších rodin, které nás dlouhodobo tlačí do kouta a jsou napojeny na Šálivého-Šalamouna a tajné služby….. podivné vazby? Mystika? Pohádky? Tajné služby? Jak to jde dohromady? ON…původně byl egyptský bůh vzduchu a později bůh slunce a vlastně Slunce samo. Spolu s dalšími bohy tvořil božské Osmero, tzv. Ogdoáda. V období Nové …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters