„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Síla země: jsou konopné baterie lepší než lithium?

  Síla země: jsou konopné baterie lepší než lithium?

  Možná nevíte, že legendární automobil Ford Model T jezdil na biopalivo na bázi konopí a obsahoval také biopolymerní materiály vyvinuté s použitím tohoto materiálu. Dnes jsou automobily se spalovacím motorem nahrazovány elektromobily s bateriemi.Čtěte dál »
 • Levitující kameny poblíž křišťálového dolu byly filmovány na kameře

  Levitující kameny poblíž křišťálového dolu byly filmovány na kameře

  Malý soukromý křemenný křišťálový důl s názvem Board Camp Crystal Mine se nachází v Arkansasu, poblíž města Mena, kde byly na fotoaparátu zachyceny levitující kameny Byl otevřen v roce 2008 a práce na těžbě křemene v něm začaly v roce 2012. Majitelem dolu je  Orville Murphy , který žije ve městě Mena …Čtěte dál »
 • Fascinující pouť proti proudu času. Proměny Staroměstské radnice

  Fascinující pouť proti proudu času. Proměny Staroměstské radnice

  Poznámka Sysla:……..Psal se rok L. P. 1620 a Česká kotlina prožívá zřejmě nejvýraznější potemnění na dlouhé věky. Důvodem byla porážka  stavovských armád v bitvě na Bílé hoře u Prahy. Takto se trestá neuposlechnutí rady  velkomoravského knížete Svatopluka I, který proslul jako nejvýznamnější panovník velkomoravské říše. V pověstech se nám dochovala historka o třech prutech, na …Čtěte dál »
 • Jak se naučit vidět auru

  Jak se naučit vidět auru

  Jak se naučit vidět auru Umění vidět a rozpoznávat auru není zdaleka tak složité, jak by se mohlo zdát. Samozřejmě záleží na způsobu, který zvolíte. Tento článek je návod na jeden z těch způsobů. Začneme od rozpoznávání jednotlivých barev aury a budeme postupovat krůček po krůčku k dalším vědem, jako …Čtěte dál »
 • Slovenský Tutanchamon

  Slovenský Tutanchamon

  V roce 2005 byla při výkopových pracích na stavbě průmyslové zóny v Popradu objevena hrobka takzvaného „prince“ ze IV. století n. l. Bohaté pohřebiště urozeného muže bylo už ve starověku vykradené, ale i tak dochované artefakty a tělesné pozůstatky velmože již celých 14 let poskytují současným vědcům práci a pravidelně …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters