„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Damanhur. Co ukrývá tajemný podzemní chrám a takzvané sídliště budoucnosti?

  Damanhur. Co ukrývá tajemný podzemní chrám a takzvané sídliště budoucnosti?

  Na magickém místě nedaleko Turína aktivně žije tajemné společenství 600 lidí. Součástí komplexu je i rozsáhlý podzemní Chrám lidstva, jehož krása bere dech a jenž tvoří jádro takzvaného sídliště budoucnosti. Oficiálním názvem společnosti, která toto místo obývá, je Federace Damanhur. Dalo by se říct, že se jedná o skutečný stát …Čtěte dál »
 • Koronavirus financovaný světovou vládou

  Koronavirus financovaný světovou vládou

  Mutantní koronavirus vypuštěný ať už z americké, nebo čínské laboratoře a který způsobuje pneumonii, známý také jako COVID-19, pokračuje ve svém vítězném tažení po celém světě a úspěšně pracuje na rozpadu globální ekonomiky.Čtěte dál »
 • Svět je koronavirovou panikou cíleně veden do stavu hospodářského a politického chaosu

  Svět je koronavirovou panikou cíleně veden do stavu hospodářského a politického chaosu

  Dan Davis – Přes 690 000 mrtvých po celém světě při poslední vlně chřipky na přelomu let 2017/18 a x milionů nakažených nestálo za jediný titulek. – V roce 1980 zemřelo na světě 2,6 milionů lidí na spalničky – ale to ví jen málokdo… Přesto těch 5 mrtvých německých důchodců a …Čtěte dál »
 • Huawei chce bojovat s koronavirem pomocí technologie 5G

  Huawei chce bojovat s koronavirem pomocí technologie 5G

  Uzavřeném městě Wu-chan ve východní Číně, které je epicentrem zákeřného koronaviru, se rozhodlo nabídnout pomocnou ruku už několik technologických společností. Mezi ně se přidává i Huawei, jak upozorňuje firma na svém profilu na Weibo.Čtěte dál »
 • Voda má kvantové vlastnosti

  Voda má kvantové vlastnosti

  Poprvé zaznamenáno tunelování molekul vody Experiment prováděný pomocí rozptylu neutronů a následných výpočtů ukázal, že voda může být delokalizovaná, molekuly se nacházejí „na více místech najednou“. Je to poprvé, kdy bylo podobné chování vyplývající z kvantové mechaniky zaznamenáno u objektu této velikosti – dosud se delokalizace tohoto typu podařilo demonstrovat …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters