„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Potvrzeno: Rakovinu lze vyvolat cíleně na dálku elektromagnetickými vlnami!

  Potvrzeno: Rakovinu lze vyvolat cíleně na dálku elektromagnetickými vlnami!

  Dokument omylom zaslaný(viz.níže) v roku 2018 aktivistovi Curtis Waltmanovi okrem iného na obrázku č. 2 vymenováva ďalšie účinné frekvencie: 10 Hz ovplyvňuje motorické funkcie svalov. 15 Hz ovplyvňuje sluchovú sústavu (počutie zvukov bez zapojenia sluchových orgánov). 25 Hz ovplyvňuje zrakovú sústavu (vkladanie vizuálnych obrazcov bez zapojenia zrakových orgánov). 9 Hz má somatosenzorický vplv (fantómové …Čtěte dál »
 • NATO, i když jinými prostředky, pokračuje v Hitlerově díle

  NATO, i když jinými prostředky, pokračuje v Hitlerově díle

  „Sovětští vojáci osvobodili z nacistických koncentračních táborů 15 amerických, 5 britských, 8 nizozemských a 33 belgických generálů, stejně jako bývalého ministerského předsedu Francie nebo velitele norské armády,“ připomíná čtenářům Realistu kapitán 1. stupně Valerij Novikov. Kdo to ale dnes ví?V prosinci 2015 (ruský) ministr obrany Sergej Šojgu uvedl, že „pouze během tohoto …Čtěte dál »
 • Putin začal revoluci?

  Putin začal revoluci?

  „Každý z našich kroků, nový zákon a státní program musíme posoudit především z hlediska nejvyšší národní priority – záchrany a zvýšení počtu obyvatel Ruska.“Stal se zázrak. Jelcinův čas problémů končí před našimi očima. V Rusku začala revoluce shora. Signál vydal prezident Vladimir Putin, který oznámil zrušení nejdůležitějšího koloniálního principu Jelcinovy …Čtěte dál »
 • Serafinit

  Serafinit

  Barva: Zelený Vzhled: Stříbřité „peří“ v temném kameni. Malé kousky Vlastnosti: Serafinit položený na třetí oko nebo použitý k meditaci je kamenem duchovního osvícení. Skvělým způsobem otevírá možnosti samoléčby. Jedná se o jeden z krystalů umožňujících navázat spojení s andělskou říší a současně otevírat korunní a vyšší korunní čakru. Tento kámen pomáhá svému majiteli dát …Čtěte dál »
 • Rubín

  Rubín

  Barva: Červený Vzhled: Jasný, po vyleštění průhledný, jinak matný. Malé krystaly s ploškami nebo větší zaoblené kameny Vlastnosti: Rubín je vynikající kámen pro vše, co souvisí s energií. Vnáší do života rázný přístup. Dodává energii a rovnováhu, jejíž příliv může mít na citlivější osoby až příliš silný účinek. Rubín podněcuje vášnivou touhu žít, …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters