„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Před účinky vitaminu C se očkovací vakcíny mohou jít schovat

  Před účinky vitaminu C se očkovací vakcíny mohou jít schovat

  Lékaři i pacienti už dlouho sní o zázračné „stříbrné kulce“, která učiní přítrž dlouhé řadě nemocí, jež trápí lidstvo – od rakoviny ke spalničkám po chřipku. Co když už tento podivuhodný prostředek existuje? … a co když to není žádný nejmodernější výstřelek farmaceutického výzkumu, ale „obyčejný“ vitamin?Čtěte dál »
 • Nachází se v Grand Canyonu v Americe egyptská hrobka?

  Nachází se v Grand Canyonu v Americe egyptská hrobka?

  V roce 1909 otiskly noviny Arizona Gazette neuvěřitelný příběh, který je dodnes předmětem debat a zdrojem konspiračních teorií. Článek popisoval, jak jistý muž jménem G.E. Kincaid z Lewistonu v Idahu cestoval podél řeky Colorado, kde učinil neuvěřitelný objev. V mnoha verzích tohoto příběhu je G. E. Kincaid popisován jako celoživotní …Čtěte dál »
 • Angkor: starodávná megapole ukrytá hluboko v džungli

  Angkor: starodávná megapole ukrytá hluboko v džungli

  Angkor, starodávná metropole ukrytá hluboko v džungli Kambodže, je město jako žádné jiné. Tvoří jej tisíce starodávných chrámů a jde o vůbec největší předindustriální město na světě s rozlohou více než 1 000 kilometrů čtverečních. Odborníci považují Angkor na příklad hydraulického města, protože bylo protkáno složitým systémem vodních kanálů zajišťujících …Čtěte dál »
 • V kopci u Litoměřic má být ukryt rozsáhlý archiv gestapa, zlato a obrazy

  V kopci u Litoměřic má být ukryt rozsáhlý archiv gestapa, zlato a obrazy

  V houštině mezi stromy se objevuje zchátralý vstupní portál. Drolící se beton, mohutná vrata, ocelové pláty, za nimi zeď, na straně otvor. „Tudy vedla dvoukolejná trať, touto bránou chodilo denně osm tisíc vězňů do práce,“ říká nám badatel a náš průvodce Tomáš Rotbauer. Protahujeme se úzkým otvorem do tmy, ticha …Čtěte dál »
 • Technologie, které nám nedovolí používat

  Technologie, které nám nedovolí používat

  Jakým by byl náš svět, kdyby nedocházelo k věčnému válčení oficiální vědy s lidskou vynalézavostí? Podívejme se na několik unikátních objevů, které byly před lidstvem skryty.   Čtěte dál »

 

         free counters