„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Proč je budova Evropského parlamentu modelovaná po vzoru prokletého města Babylónu?

  Proč je budova Evropského parlamentu modelovaná po vzoru prokletého města Babylónu?

  Parlamentní budova Evropské unie je prvním monumentem reprezentujícím superstát a odhaluje, prostřednictvím intenzivního symbolismu, nenávist náboženství, plány pro Nový světový pořádek a podobné podloudnosti. Stavba Evropského parlamentu podle obrazu babylónské věže vysílá poselství, že Nimrod měl tu správnou filozofii a jeho babylónská věž byla dobrým nápadem.  „A oni řekli, Pojďme, postavme město …Čtěte dál »
 • Paracelsus (1493-1541)

  Paracelsus (1493-1541)

    Paracelsus, vlastním jménem Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim, (1493 Einsiedeln – 24. září 1541 Salcburk) byl alchymista, astrolog a lékař, který učinil několik důležitých objevů a předznamenal vznik novodobého lékařství.  Jméno Paracelsus přijal během života, aby vyjádřil své přesvědčení, že má větší (PARA) schopnosti než uznávaný dávný římský …Čtěte dál »
 • Staroindické Védy popisují neznámý fenomén chladných sil

  Staroindické Védy popisují neznámý fenomén chladných sil

  V českém překladu knihy Vimaanika Shaastra, který je dílem manželů Wiesnerových, jsem na straně 187 narazil na velmi zajímavou pasáž o vzniku tzv. chladných sil. To mne velice zaujalo, neboť jsem se do té doby s žádným podobným termínem ve fyzice nesetkal.  Čtěte dál »
 • Nejmocnější bylinka proti stresu, herpesu, Candide a chřipkovému viru

  Nejmocnější bylinka proti stresu, herpesu, Candide a chřipkovému viru

  Tato bylinka z čeledi mátových rostlin a původem ze Středomoří představuje zřejmě nejmocnější zbraň proti celé škále různých bakteriálních a virových onemocnění. Je natolik potentní, že si dokáže poradit i s těmi nejtěžšími a nejnebezpečnějšími infekcemi, záněty, a dokonce i mnohými alergeny. Pokud byste si mohli vybrat pouze jednu léčivou …Čtěte dál »
 • Hlavní město Velké Tartárie 2

  Hlavní město Velké Tartárie 2

  Šambala Když mi bylo jasné, že Chanbalu (Chambalyk / Chanbalyk / Cambalu) byl hlavním městem Tartárie, udeřila mě do očí (i do uší) výrazná podoba jeho názvů se jménem posvátné země Šambaly. Samozřejmě mi řeknete, že to je jen náhoda. Ale je jen náhoda, že jak Chambalyk, tak i Šambala …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters