„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Genetické zbraně jsou realitou

  Genetické zbraně jsou realitou

  V poslední době se na stránkách novin a v televizi stále častěji objevuje téma nových hrozeb pro bezpečnost Ruska, spojených s nebývalým skokem v rozvoji nových technologií a mimo jiné – se skutečným průlomem v oblasti genetického inženýrství. Bohužel morálním aspektem problému je, že tento „skok“ lze nazvat pokrokem pouze …Čtěte dál »
 • Číňané potvrdili: Američané na Měsíci nebyli!!!

  Číňané potvrdili: Američané na Měsíci nebyli!!!

  Čínský lunární rover nenašel stopy přistání Američanů na Měsíci. Čínský kosmický aparát Čchang-e 4 byl prvním družicí, která uskutečnila měkké přistání na odvrácené straně Měsíce. V současné době Čchang-e 4 studuje minerální složení a strukturu měsíčního povrchu v souladu s letovým programem a také provádí nízkofrekvenční radioastronomické pozorování. Díky přístupu …Čtěte dál »
 • Vesmírné království Asgardia? Už má přes 200.000 osob.

  Vesmírné království Asgardia? Už má přes 200.000 osob.

  Vídeň – Na 200.000 občanů dosud získalo Vesmírné království Asgardia, které plánuje kolonizaci Měsíce. Tato entita sice dosud nemá vlastní území, má ale zvolené vedení včetně parlamentu či hlavy státu, kterou je Igor Ašurbelij.Čtěte dál »
 • Jak páni světa zbavuji Zemi přebytečných obyvatel

  Jak páni světa zbavuji Zemi přebytečných obyvatel

  Proč téměř nikdy nepadne slovo „genocida“, když se jí dopouštějí Spojené státy. Proč? Světové ekonomické fórum v Davose přišlo a odešlo, ale nic se nezměnilo. Chudí jsou chudší, bohatí bohatší, války a konflikty jsou na vzestupu. Temná elita tahá za provázky, a nemá žádnou touhu – pevně tomu věřím – …Čtěte dál »
 • PETER RUNZEL 3. kapitola

  PETER RUNZEL 3. kapitola

  „Tak kamaráde, vstávej, tady je čas vzácný, využíváme každou vteřinu!“ Můj soused vyskakuje ze svého kavalce a během chvilky je převlečený venku. Koukám na hodinky, vždyť ještě není ani 5 hodin! S heknutím vyskakuji z tvrdé postele, moc jsem se v ní neohřál. Rychle se navlékám do tepláků a běžím …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters