„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Manpupuner: Sedm zkamenělých obrů uprostřed ruské tundry vědci neumí vysvětlit

  Manpupuner: Sedm zkamenělých obrů uprostřed ruské tundry vědci neumí vysvětlit

  Manpupuner je fascinující místo dokonale ukryté uprostřed ruské divočiny. Z naprosto holé pláně vyrůstají obrovské skalní útvary. Jejich vznik je stále zahalen tajemstvím.Čtěte dál »
 • ZPRÁVA O ROZKRÁDÁNÍ ČESKÉHO NÁRODNÍHO MAJETKU V 90. LETECH 20. STOLETÍ. VÍTE KDO SI NAKRADL NEJVÍC?

  ZPRÁVA O ROZKRÁDÁNÍ ČESKÉHO NÁRODNÍHO MAJETKU V 90. LETECH 20. STOLETÍ. VÍTE KDO SI NAKRADL NEJVÍC?

  Následující zpráva si neklade za cíl být úplná a vyčerpávající. Je velmi pravděpodobné, že řada trestných činů a „tunelů“ z jejího spektra úplně unikla či je zachycena jen částečně či okrajově. Přesto se však snaží zdokumentovat zločiny a krádeže národního majetku, které proběhly v devadesátých letech, to vše především na …Čtěte dál »
 • Sluneční kámen

  Sluneční kámen

  Vlastnosti: Sluneční kámen vnáší do života radost a světlo. Šíří kolem sebe příznivou atmosféru a zvyšuje úroveň intuice. Pokud váš život ztratí příjemnější tvář, dokáže mu ji sluneční kámen navrátit a vám pomůže nabrat nové síly. Čistí všechny čakry. Tím, že přináší světlo, lehkost a novou energii, umožňuje vašemu skutečnému já, aby se …Čtěte dál »
 • Granát

  Granát

  Barva: Červený, růžový, oranžový, žlutý, hnědý, černý Vzhled: Průhledný či průsvitný krystal, často malý a vybroušený Vlastnosti: Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Přináší podle potřeby klid nebo touhu. Tvrdí …Čtěte dál »
 • Olivín

  Olivín

  Barva: Olivový, žlutozelený, medový, červený, hnědavý Vzhled: Matný. Po vybroušení a vyleštění čiré krystaly. Většinou velice malé Vlastnosti: Ve starověku se věřilo, že peridot dokáže udržet člověka z dosahu zlých duchů. Dodnes se jedná o kámen chránící lidskou auru. Tento krystal je účinný čistič. Odhaluje přítomnost jedovatých látek na všech úrovních a neutralizuje je. Čistí …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters