„Uč se mou podstatu znát! Já ti dávám sílu, abys ve vlastní hlavě stvořil jen vesmír.“

Nejnovější příspěvky
 • Klony útočí

  Klony útočí

  Michelle Obama a další členové globální elity zapálili Notre Dame a slavili na řece Seině Dle zahraničních zdrojů uvedených v odkazech. Některá zahraniční média (např. Daily Mail) přinesla zprávu, že Michelle Obamová s dalšími elitními globalisty byla právě v době požáru na palubě vyhlídkové lodi na Seině. Loď se dle těchto …Čtěte dál »
 • Roztroušená skleróza

  Roztroušená skleróza

  Bod „M“ najdeme tak, že pomalu sjíždíme prstem bokem kolena, až prst sklouzne těsně pod kolenem do rýhy mezi holenním a lýtkovým svalem („propadne se“). Při přítlaku na bod dojde k poměrně značné bolesti, k reakci v hlavě nebo jinde na těle, až k nevolnosti. Především ovšem ihned zmizí nebo …Čtěte dál »
 • Požár katedrály Notre Dame: falešná vlajka

  Požár katedrály Notre Dame: falešná vlajka

  Požár katedrály Notre Dame: Historie v pozadí, o níž se nedočtete ani v alternativních médiích  Robert Steele: Požár katedrály Notre Dame byl falešnou vlajkou, za komplicity papeže, organizován Macronem, Merkelovou a Mayovou (všichni satanisté), za účelem záchrany EU a Centrálních bank. PUBLIC INTELLIGENCE BLOG Čtěte dál »
 • Problemy s močovým měchýřem

  Problemy s močovým měchýřem

    Duležitým prvkem je jód. Je celkem málo známo, že pro činnost mozku je jód naprosto nezbytný. Lze to vyřešit potravou, například systematickým podáváním třešní všech druhů a v jakékoli podobě (viz dále ve stati o homeopatii). Mimoto je dobré vědět, že o činnosti mozku spolurozhoduje stav močového měchýře, takže …Čtěte dál »
 • Posvátné knihy Rady Devíti vládnoucí světu

  Posvátné knihy Rady Devíti vládnoucí světu

  Podle legendy ze III. století př. n. l. si indický král Ašóka poté, co pozoroval krvavou nelítostnost bitevního pole, uvědomil, že lidstvo je schopné zničit samo sebe, pokud ovládne k tomu potřebné zbraně. A tehdy král nařídil vybrat devět mudrců, aby vytvořili tajnou Radu Devíti, která měla neobvyklý úkol – všemožně …Čtěte dál »

Jak se vám líbí můj web?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

         free counters