Publikováno Napsat komentář

Quantum quattro

Quantum quattro je kombinace Shattuckitu, Dioptasu, Malachitu a Chryzokolu.
Quantum quattro je kamenem, který účinně odstraňuje všechny negativní energie, absorbuje znečištění a přináší ochranu. Kámen přeměny, výrazného účinku na energetické pole, posiluje imunitu a aktivuje léčení DNA (její pozvedávání na původní dvanáctivláknovou úroveň). Uzemňuje duchovní energii na planetě Zemi. Obnovuje rovnováhu, vyrovnává fyzické tělo, mysl a emoce.

Účinně léčí zármutek z minulého nebo současného života. Uvolňuje žal zadržovaný ve fyzickém těle. Vytahuje ven hluboké city a psychosomatické příčiny, láme nechtěná pouta a staré návykové vzorce. Očišťuje prokletí. Podporuje pozitivní přístup k životu. Je mocným léčitelem srdeční čakry. Z čakry Solar plexu vytahuje negativní emoce (pocity viny, emocionální zranění, bolesti z opuštění apod.). Přerušuje koloběh karmické spoluzávislosti.
Léčebné využití: mistrně uvádí tělo zpět do rovnováhy, pomáhá při bolestech, migréně, únavě a šoku. Tiší nevolnost. Podporuje játra, ledviny, zažívací trakt, zmírňuje premenstruační syndrom. Překonává závislosti. Odstraňuje stres.
Barva: modro-zeleno- tyrkysovo-černá.
Vzhled: Skvrtnitý, neprůhledný kámen
Naleziště: Namíbie

1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..