Publikováno Napsat komentář

Aktivace kamenů Čintámaní

Je Čintámaní snad křemíkovou formou života?

Aktivace kamenů Cintamani v bráně míru, bráně srdce a bráně transformace. Jsou napněny světlem a pokyny od Otce – Stvořitele. Je vytvořeno více podobných portálů, kde může probíhat také nabíjení kamenů , jako jsou např. Stonehenge nebo pyramidy v Gíze atd.

Vstupme tedy spolu s krasokameny do brány Vesmíru, která je propojena přímo s naším srdcem. V tomto kruhu je mnoho portálů, je zde mnoho srdcí. Propojme naše kameny a srdce, je třeba, aby se všechna naše srdce spojila. Nechme kameny, aby nám pomohly vstoupit do tohoto středu s něčím, co máme společného, co nás sjednocuje. Hlavní důvod, proč byl tento portál jednoho srdce vytvořen, je naplnění vize, kterou měla kněžna Libuše. Ona v době, kdy žila, nahlížela do budoucnosti a viděla Prahu. Praha znamená portál “práh”. Znamená to vstoupit do portálu. Ona viděla ve své vizi město Světla. Viděla tedy bránu, portál Světla. A toto Světlo je Světlo Otce-Stvořitele. Kněžna Libuše také řekla: ” Vidím město, jehož sláva hvězd se bude dotýkat.” A tyto hvězdy máme my každý z nás v sobě. Jednou z hvězd jsou naše srdce, které musíme sjednotit i s naší myslí.

Vcházím do portálu východní branou jako, na souhlas, se spojením všech srdcí na Zemi a budu volat všechny dobré tvořivé síly, naše předky ze všech stran, aby se stali našimi hosty a pomohli nám prostřednictvím kamenů, jakousi prodlouženou světelnou rukou, nás sjednotit. Cintamani jsou prosvětleny tímto světelným systémem a je v nich Světlo zakotveno.

Nechme na nás kameny působit, jsou našimi průvodci životem a transformací. Propojí nás s energií, která proudí na matku Zemi z Galaktického centra a Světelné rady, kde se nacházejí všichni mistři a učitelé.

Tímto se staly kameny nedílnou součástí světelného vesmírného portálu a budou ve jménu Světla, Lásky, Míru, Svobody a Pravdy….., pomáhat v přijmutí zodpovědnosti a v boji za sjednocení všech světelných bytostí.

Děj se tak!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..