Publikováno Napsat komentář

Fenacit

 

Fenacit/Phenacite

Barva: Bezbarvý, někdy zakalený žlutě, žlutočerveně, červené, růžově či hnědě

Vzhled: Skelný, podobný křemenu. S malými krystalky

Vlastnosti: Fenacit je obdařen jedněmi z nejvyšších vibrací, jaké byly dosud u krystalů objeveny. Spojuje osobní vědomí s vyšší frekvencí, čímž umožňuje převedení informací pocházejících z vesmíru na tuto Zemi. Navazuje kontakt s andělskou říší a s nejvyššími Mistry.

 

Fenacit má očistný a integrující účinek. Přivádí dolů na Zemi vyšší duchovní vibrace. Rezonuje s éterickým tělem, aktivuje vyšší světelné tělo a napomáhá při procesu duchovního růstu. Tento krystal dokáže léčit duši a očišťuje vyšší jemné i nižší fyzické tělo, aby mu dokázalo sloužit jako použitelný dopravní prostředek. Energie tohoto kamene ale mohou užívat pouze ti, kdo jsou sami připraveni, aby se se svými vlastními vibracemi posunuli na vyšší úroveň.

Fenacit má silný vztah ke všem čakrám. Současně napovídá, jak je všechny léčit a aktivovat. Podněcuje rovněž činnost třetího oka a aktivuje vyšší korunní čakru, zprostředkovatelku vnitřního poznání.

Madagaskarský fenacit má interdimenzionální povahu. Pokusy se zjistilo, že dokáže navozovat spojení mezi různými galaxiemi. Fenacit z Brazílie má často svého vlastního „krystalového průvodce”.

Léčebné využití: Fenacit účinkuje na jemné vyšší úrovni, kde se stará o očistu těla a současně pročišťuje i cesty, po nichž přicházejí energie. Zprostředkovává informace pocházející ze záznamů akaši, to vše na základě éterického plánu, díky němuž lze identifikovat příčiny nerovnováhy a posléze je i odstranit. Fenacit aktivuje léčivé procesy na všech úrovních od éterického těla až po fyzické. V případě potřeby dokáže uvést do rovnováhy éterický plán jako nutný předpoklad fyzického uzdravení. Fenacit dokáže zesilovat energii jiných léčivých krystalů.

Umístění: Broušený kámen noste nebo přikládejte podle potřeby – zejména nad hlavu.

Další barvy
Kromě společných druhových vlastností dodávají následující barvy kameni ještě tyto rysy:

Čirý fenacit pomáhá při interdimenzionálním putování. Prostřednictvím vibrací umožňuje vstup do duchovních stavů, jakých za normálních okolností není možné ze Země dosáhnout, vyvolává vzpomínky na předchozí duchovní zasvěcení a podněcuje vás, abyste zvýšili své vlastní vibrace, očistili myšlenky a vyzařovali pouze pozitivní energii.

Žlutý fenacit má zvláštní schopnosti k navazování mimozemských kontaktů. Jedná se o kámen, jenž napomáhá vnějším projevům jinak skrytých věcí. Mění sny svého majitele ve skutečnost – ovšem jen pokud jde o věci sloužící výhradně nejvyššímu dobru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..