Publikováno Napsat komentář

Levitující kameny poblíž křišťálového dolu byly filmovány na kameře

Malý soukromý křemenný křišťálový důl s názvem Board Camp Crystal Mine se nachází v Arkansasu, poblíž města Mena, kde byly na fotoaparátu zachyceny levitující kameny

Byl otevřen v roce 2008 a práce na těžbě křemene v něm začaly v roce 2012. Majitelem dolu je  Orville Murphy , který žije ve městě Mena s manželkou Cherill.

Všechno šlo dobře, ale v roce 2017 se v dole začaly objevovat podivné věci, které si Murphy i jeho pracovníci a návštěvníci dolu všimli – jsou zde také prohlídky s průvodcem.

Většinou byly zaznamenány podivné záblesky světla, ale objevily se zprávy o nepochopitelných stínech a dokonce i o UFO .

Křemen z Murphyho jeskyně Levitující kameny Levitující kameny

Murphy se rozhodl nainstalovat CCTV kameru u vstupu do dolu, který reagoval na pohyb a fotografoval pokaždé, když se něco pohybovalo v rámu. A kamera zachytila ​​něco opravdu mimořádného.

Při prvním zařazení kamery byl zaznamenán kámen  visící  ne příliš vysoko nad zemí, obyčejný kámen, který v mnoha ležel na zemi poblíž dolu. Druhé zařazení kamery nastalo v okamžiku, kdy tento kámen konečně spadl na zem.

Křemen z Murphyho jeskyně Levitující kameny Levitující kameny

A pak to bylo ještě podivnější, odkud začalo shora shora blikat jasné světlo a bylo tak intenzivní, že ho kamera prostě nedokázala vydržet a přestala pracovat.

Když Murphy nahrál video do sítě, měl zájem o ufology z organizace MUFON . Dokonce se rozhodli přijít do dolu Murphy a osobně tam zkontrolovat vše. Pro dobro Murphy na chvíli zavřel důl a veškerá práce se tam zastavila. 

“Řekli nám, že naše video spadá pod 3% skutečných důkazů o něčem neobvyklém, zatímco 97% všech zpráv, které k nim přicházejí na web, zpravidla nemá ani fotografie ani videonahrávky,” řekl Murphy.

Také by mělo být zodpovězeno, že Orville Murphy je katolický věřící a byl narušen neobvyklými událostmi v dole. Bál se, že ho místní obyvatelé zesměšňují nebo vystrašují, pouze za předpokladu, že jeho důl přitahoval mimozemšťany nebo duchy. 

Od roku 2017 tedy Murphy „klesl na dno“. Jeho důl pracuje jako předtím, ale nyní se majitel vyhýbá jakémukoli mluvení o paranormálních jevech, jako by se tady nic nestalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..