Publikováno Napsat komentář

POLOVINA SVĚTOVÝCH MUSLIMŮ JE INBREDOVÁNA GENERACEMI INCESTU

Zde je vysvětlení islámského terorismu, které se nikdy neposkytuje:

Šílenství a hloupost

Nikdy nemluveným problémem s muslimy je jejich inbreeding v důsledku jejich dlouhé a hluboce zakořeněné praxe vdávání prvních bratranců – praxe, která je zakázána v židovsko-křesťanské tradici od dob Mojžíše.

Před více než 7 lety varoval britský ministr životního prostředí Phil Woolas poplach ohledně tohoto „velmi citlivého“ problému, o kterém se „jen zřídka diskutuje“. S odvoláním na kulturu uspořádaných sňatků mezi bratranci v muslimské přistěhovalecké komunitě Woolas řekl: „ Pokud máte dítě se svým bratrancem, je pravděpodobné, že nastane genetický problém. “

Woolas, jehož názory podporují odborníci v oblasti medicíny, uvedl, že většina případů se vyskytuje v rodinách přistěhovalců z venkova Pákistánu, kde až polovina všech manželství zahrnuje první sestřenice. Woolas řekl: „Pokud mluvíte s jakýmkoli pracovníkem primární péče, řeknou vám, že úrovně zdravotního postižení mezi. . . Pákistánská populace je vyšší než běžná populace. A každý ví, že je to způsobeno prvním bratrancem. “

Problém se zhoršuje generačním šlechtením. Jak uvedl Woolas, „Mnoho rodičů samotných a mnoho veřejných mluvčích jsou sami produkty prvních sňatků bratranců.“ To by vysvětlovalo, proč výzkum BBC2’s Newsnight v listopadu 2005 ukázal, že Britové Pákistánci tvoří 3,4% všech narozených, ale 30 % všech britských dětí s recesivními genetickými poruchami.

Záznam na Wikipedii skutečně potvrzuje, že „sňatky bratranců v zemích muslimské většiny jsou v některých regionech často preferovány a dokonce podporovány“, a poukazuje na skutečnost, že samotný prorok Mohamed se oženil s bratranci.

Problém však není výlučně pro pákistánské muslimy, jak se zdá, že Woolas naznačuje, ale je mezi pandemiemi po celém světě pandemie.

Podle Nicolai Sennels , dánského psychologa, který provedl rozsáhlý výzkum muslimského inbreedingu, je téměř polovina všech muslimů na světě inbredována:

 • 70% Pákistánců je inbredních.
 • 67% Saúdských Arabů je inbredních.
 • 64% lidí žijících v Jordánsku a Kuvajtu je inbredních.
 • 63% Súdánců je inbredních.
 • 60% Iráčanů je inbredních.
 • 54% muslimů ve Spojených arabských emirátech a Kataru je inbredních.
 • 25-30% z těch v Turecku je inbredních.
 • V Anglii je nejméně 55% pákistánských přistěhovalců ženatých se svými prvními bratranci.
 • V Dánsku je počet inbredních pákistánských přistěhovalců přibližně 40%.

Sennels zdůrazňuje, že manželství bratranců bylo sankcionováno Mohamedem a v muslimském světě trvá již 50 generací (1 400 let). Tato praxe inbreeding nikdy neodejde v muslimském světě, protože Mohamed je konečným příkladem a autoritou ve všech věcech, včetně manželství .

Sennels varuje, že masivní inbreeding v muslimské kultuře pravděpodobně způsobil prakticky nevratné poškození muslimského genofondu, včetně rozsáhlého poškození inteligence, zdravého rozumu a zdraví muslimů. (Podobné účinky byly pozorovány ve faraonských dynastiích ve starověkém Egyptě a v britské královské rodině, kde je inbreeding normou po významnou dobu.)

Níže jsou uvedeny důsledky inbreeding:

1. Vrozené a vrozené vady:

 • 100% zvýšení rizika mrtvě narozených.
 • 50% zvýšení rizika úmrtí dítěte během porodu.
 • Riziko autosomálních recesivních genetických poruch, jako je cystická fibróza a spinální svalová atrofie, je 18krát vyšší.
 • Riziko úmrtí v důsledku malformací je desetkrát vyšší.

2. Fyzická a mentální retardace a nemoci:

 • Čím blíže je krevní příbuzný, tím vyšší je riziko mentální a fyzické retardace a schizofrenické nemoci.
 • Čím blíže je krevní příbuzný, tím vyšší je riziko schizofrenické nemoci, tj. Šílenství.
 • U inbredních dětí se sociální schopnosti rozvíjejí mnohem pomaleji. Akademická práce publikovaná v Indické národní vědecké akademii zjistila, že „u nově narozených inbredních dětí dochází k výraznému zpoždění nástupu různých sociálních profilů, jako je vizuální fixace, sociální úsměv, zvukové záchvaty, orální výraz a uchopení rukou.“
 • Výzkum ukazuje, že pokud jsou rodiče bratranci, inteligence klesne o 10 až 16 IQ bodů. Riziko, že IQ bude nižší než 70, oficiální vymezení klasifikace jako „retardované“, se u dětí bratranců sňatků zvyšuje o 400%.

To vše vysvětluje následující jevy mezi muslimy (Zdroj: Nicolai Sennels ):

 • 1 ze 3 Somálců je duševně nemocných.
 • Více než 40% pacientů v dánském největším oddělení klinicky šílených zločinců má přistěhovalecké (tj. Muslimské) zázemí.
 • Jedna třetina všech zdravotně postižených lidí v Kodani má „cizí“ (tj. Muslimské) zázemí.
 • V Dánsku je rodná země psychologa Sennels, „ne-západní“ přistěhovalci (kteří jsou převážně muslimové), s více než 300% pravděpodobnější, že neuspějí v testu zpravodajství potřebném pro vstup do dánské armády.
 • V Dánsku jsou muslimské děti hrubě nadměrně zastoupeny mezi dětmi se zvláštními potřebami. Jedna třetina rozpočtu pro dánské školy je spotřebována speciálním vzděláváním.
 • 64% školních dětí s arabskými rodiči v Dánsku je po 10 letech v dánském školním systému stále negramotných. Míra předčasného ukončování školní docházky na dánských středních školách je dvakrát vyšší než u původních rodáků.
 • USA nejsou imunní. Podle Sennels, „Jedna studie založená na 300 000 Američanech ukazuje, že většina muslimů v USA má nižší příjem, je méně vzdělaná a má horší zaměstnání než populace jako celek. “

Průměrné nižší IQ muslimů znamená sníženou schopnost využívat a vytvářet znalosti a abstraktní myšlení, což by vysvětlovalo proč:

 • Arabský svět překládá každý rok jen 330 knih, což je asi 20% toho, co Řecko dělá. Za posledních 1200 let islámu bylo do arabštiny přeloženo jen 100 000 knih o tom, co Španělsko dělá za jediný rok.
 • 7 z 10 Turků nikdy knihu nečetlo.
 • Nobelovu cenu někdy vyhrálo pouze 9 muslimů a 5 z nich bylo za „Mírovou cenu“.
 • Podle časopisu Nature muslimské země produkují jen 10% světového průměru, pokud jde o vědecký výzkum (měřeno podle článků na milion obyvatel).

Sennels uzavírá:

Znepokojující realitou, o níž se hovoří, je rozšířená praxe muslimského inbreedingu a vrozených vad a sociálních nemocí, které se rodí.

Tragickým účinkem levicové kontroly nad hranice debaty je to, že každá diskuse o životně důležitých otázkách, jako jsou tyto, označuje jednotlivce jako „islamofobu“ a „rasistu“.

Osoba, která se odváží poukázat na patologii inbreeding v muslimské komunitě, je obviněna ze šlehání nenávisti vůči muslimským lidem.

Ale to všechno nemohlo být dále od pravdy. Bojovat proti inbreedingu kdekoli znamená bránit lidstvo a bránit nevinné děti před vrozenými vadami….

Mějte na paměti, že muslimové jsou první – i když možná ne největší – obětí islámu….

Ve skutečnosti je to bezcitné ticho Levice v této otázce (a na tolik dalších), které odhaluje, kdo je skutečně „anti-muslimský“.

~ Éowyn

Příspěvek Dr. Eowyna se poprvé objevil na Fellowship of the Minds .

38 Reakce na polovinu světových muslimů jsou inbredovány kvůli generacím incestu

 1. Andrew19. listopadu 2015 v 10:04Jednou jsem měl pacienta v Bostonu. Bylo mu 17 let, neslyšící, retardovaný a měl obě pohlavní orgány. Ukázalo se, že před 4 generacemi se muž a žena v Turecku oženili a měli 4 děti. Jedna dívka a 3 chlapci. Dívka si vzala jednoho ze svých bratrů a měla 7 dětí. Její manžel zemřel. Pak se provdala za jednoho ze svých dalších bratrů a měla 4 děti. Pak se jedna ze čtyř vdala za jednu ze sedmi a měla 7 dětí. Všichni byli hluchí, retardovaní a měli oba pohlavní orgány. Podle mé kamarádky, která dříve působila jako ředitelka ministerstva zdravotnictví, školství a sociální péče v Turecku, uvedla, že se jedná o běžnou praxi v Turecku a na Středním východě.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..