Publikováno Napsat komentář

NIBIRU nejblíže Zemi v roce 2020, říká ruský astronom

 

NIBIRU nejblíže Zemi v roce 2020, říká ruský astronom

Vážení čtenáři,

Nibiru již unikla gravitační síle Slunce, zvýšila rychlost, a dosáhne svého nejbližšího bodu k Zemi – 0.3 astronomických jednotek – v roce 2020, říká ruský astronom a informátor o planetě Nibiru, dr. Dyomin Damir Zhakarovič. Kdysi blízký přítel a astronomický poradce ruského prezidenta Vladimíra Putina, dr. Zhakarovič, nyní funguje ve skrytu, objevuje se čas od času kvůli jednomu jedinému důvodu: aby varoval svět před Nibiru, což má být hnědá trpasličí hvězda a sedm doprovodných planetřítících se k vnitřku Sluneční soustavy.

Jeho znalosti systému Nibiru jsou tak zevrubné, že mnoho vlád považuje jeho mysl za nebezpečnou zbraň, schopnou rozsévat chaos jen pouhými několika vyřčenými slovy. Aby se zabránilo potenciálnímu zhroucení společnosti, světoví vůdci, jako je Angela Merkelová, Benjamin Netanyahu, Kim Čong-un, Theresa Mayová a Salman bin Abdulaziz Al Saud, zakázali dr. Zhakarovičovi vstup do svých příslušných států, – z obavy, že by jeho slova mohla rozjitřit potenciální vzpouru a státní převrat, pokud by se znalosti o skutečnostech Nibiru dostaly k běžné populaci.

Minulý rok (tedy 2017), během přednatáčeného vysílání německé televizní show „Space and Beyond“,dr. Zhakarovič byl násilím odstraněn ze studia a vyhozen na ulici poté, když vyjádřil své obavy z Nibiru. Ovšemže se tato epizoda nikdy nevysílala.

 

Nyní dr. Zhakarovič vrhl nové světlo na očekávané datum příchodu Nibiru; za pomoci kolegů, ruského nejsilnějšího teleskopu, a přísně tajného super počítače, předpovídá, že Nibiru bude jasně viditelná na jižní obloze mezi zářím a prosincem 2019 – a že na naše klima začne katastroficky působit počátkem roku 2020. Avšak ani hnědá trpasličí hvězda, ani ony planety nepředstavují tu nejzávažněší hrozbu pro Zemi, říká. Tím největším nebezpečím jsou biliony asteroidů a mikro-meteoritů Nibiru doprovázející.

„Jak Nibiru cestuje vesmírem po své oběžné dráze trvající 3600 let, sbírá množství druhů vesmírných objektů, které ‚uvíznou‘ – z nedostatku lepšího slova – v gravitační šachtě tohoto hnědého trpaslíka.

Tento vír vesmírného odpadu pro nás představuje dvojitou hrozbu, protože Země projde skrze střed této kosmické bouře dvakrát. Thermiletické odstínění (zřejmě magnetosféra – pozn. red.), které Zemi normálně chrání před malými asteroidy, bude ochromeno a zkolabuje, což umožní větším asteroidům bombardovat planetu a pustošit naše města.“

Navíc, asteroidy uvnitř tohoto systému Nibiru zdědí vlastnosti ze samotné temné hvězdy; mnohé z nich jsou složeny z hořečnatého železa s příměsí tritia, obklopeny porézními pouzdry, která jim účinně umožní proniknout naší atmosférou, aniž by se při návratu do atmosféry rozpadly.

«

Tento informátor odhaduje vzdálenost Nibiru od Země na přibližně 251 057 664 km (156 000 000 mil) a její příčnou rychlost na 9 656 km/h (6000 mph); tato rychlost, dodává informátor, kolísá v závislosti na vertikální pozici Nibiru oproti blízkým astronomickým tělesům.

„Nemyslím si, že Nibiru ukončí veškerý život na Zemi,“ řekl dr. Zhakarovič, „ale pokusí se nás to zabít. Žel, mnoho poblázněných vůdců si myslí, že může zachránit sebe – a nepostarat se o lidi, kterým vládnou. Nibiru je dá do latě. Nemyslím si, že by naše společnost byla technologicky vyspělá natolik, aby se před Nibiru ubránila.“

Závěrem dr. Zhakarovič naléhá na osoby na jižní hemisféře, aby udržovaly bdělý pohled na noční oblohu, pro případ, že by Nibiru přiletěla mnohem dříve, než se předvídá.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..