Publikováno Napsat komentář

Německé tajné společnosti nedopřály nacistům pradávné super-zbraně

 

Německé tajné společnosti nedopřály nacistům pradávné super-zbraně 

Kontrola Adolfa Hitlera nad nacistickým Německem byla přísně omezena – když došlo na vývoj super-zbraní z vysoce vyvinutých technologií, nalezených tajnými společnostmi, které prozkoumávaly svět a hledaly místo, kam by umístily a kde by vyvíjely technologie, které by snadno mohly změnit běh druhé světové války.

V nejnovější epizodě Kosmického odhalení/Cosmic Disclosure (sezóna 2, epizoda 5) informátor tajného vesmírného programu, Corey Goode, popisuje více o tom, co se dočetl v chytrých zařízeních ,,smart glass pads“ obsahujících utajené informace, ke kterým mu byl udělen přístup během jeho 20 let služby. Odhaluje rozsáhlé celosvětové expedice vedené německými tajnými společnostmi, aby nalezly vyspělé technologie postavené buď pradávnými lidskými civilizacemi anebo mimozemskými návštěvníky.

Goode tvrdí, že vědomosti o těchto vyspělých technologiích byly soustředěny v Himalájích Indie, Číny a Tibetu. Německé tajné společnosti a později i nacistická SS posílaly do těchto oblastí expedice, jež tam nalezly pradávné svitky a knihy, které převezly zpět do Německa, a to spolu s místními mnichy a písaři, kteří je mohli interpretovat.

Podle Goodea tyto expedice začaly ihned po první světové válce a vrcholily ve 30. letech, kdy se Hitlerova nacistická strana dostala k moci. Goode popisuje Thule, Vril a ,,Schwarze Sonne jako hlavní německé tajné společnosti, zapojené do expedic.  

Zatímco existuje rozsáhlá literatura o úloze společnosti Thule při Hitlerově nástupu k moci, společnostiVril a ,,Černé slunce/ Schwarze Sonne“ jsou známy méně. Společnost Thule byla vytvořena 17. srpna 1918 a společnost Vril se zformovala brzy jako její odnož. Posledně jmenovaná společnost angažovala ženy se schopnostmi působit jako médium, které využívaly svých psychických dovedností pro komunikaci s prastarou podzemní či mimozemskou civilizací.

Ve své knize „The Black Sun: Montauk’s Nazi-Tibetan Connection“ líčí Peter Moon, že společnost„Schwarze Sonne se skládala z vedoucích postav SS Heinricha Himmlera.

Podle Goodea „Schwarze Sonne úzce spolupracovala s Thule, společností Vril a dalšími tajnými společnostmi, které utvořily odtrženou německou frakci v Antarktidě a Jižní Americe. Závěr je takový, že zatímco „Schwarze Sonne byla formálně spojena s Himmlerovou SS, její prvořadá loajalita patřilaThule, Vrilu a dalším tajným společnostem.  

To vedlo k fascinujícímu závěru. Himmler věřil, že společnost SS „Schwarze Sonne se úspěšně infiltrovala do německých tajných společností a bude se tam podílet se svým tajemstvím ohledně nejnovějších pokročilých programů vesmírných technologií, které se rozbíhaly v Antarktidě a Jižní Americe. To vedlo Himmlera a Hitlera k tomu pevně věřit, že se konečně vyvinou super-zbraně, které by se včas uvolnily, aby se jimi vyhrála válka. Místo toho nějaké rozhodnutí, učiněné pravděpodobněThule, Vrilem či ostatními tajnými společnostmi, mělo za následek obětování Hitlerova nacistického režimu a „Schwarze Sonne technologie nepředala.  

V knize „Odhalení zasvěcenců – Tajné vesmírné programy a mimozemské aliance/  Insiders Reveal Secret Space Programs and Extraterrestrial Alliances (kniha je v angličtině – pozn. redakce)“ jsou předkládány důkazy, že první antigravitační vesmírný letoun byl postaven společností Vril za podpory bohatých členů společnosti Thule a později s oficiální podporou nacistů. Předložené důkazy praví, že prototypy létajících talířů Vril byly vlastně nalezeny v Německu a převezeny do USA.

Na rozdíl od historického bádání, v němž Hitler byl absolutním vládcem nacistického Německa, Goode maluje velmi odlišný obraz, založený na tom, co se dočetl v zařízeních ,,smart glass pads”. Skutečná moc byla soustředěna v rukou německých tajných společností, které rozhodovaly o tom, jaké technologie budou pro nacistické válečné úsilí uvolněny.

Protože se druhá světová válka vyvinula v porážku nacistů, Goode tvrdí, že německé tajné společnosti se nezajímaly o pomoc Hitlerovi zvrátit běh války:

„Myslím si, že existovaly nějaké technologie získané a integrované do jejich odtrženého tajného vesmírného programu, který vyvíjeli. Ale oni to vyvíjeli pro své vlastní důvody, když šlo do tuhého, nestarali se o německé vítězství v druhé světové válce, o rodnou vlast nebo o používání technologie k porážce USA a nepřátel, s nimiž se ve válce střetli.“

Zatímco nacistické Německo usilovalo o programy vyspělých zbraní, založené na tom, co Himmlerova SS objevila, ty nejvyspělejší technologie byly drženy od Hitlera stranou a byly převezeny do vzdálených lokalit v Jižní Americe a Antarktidě.

V těchto odlehlých místech, daleko od rozsáhlého ničení vyskytujícího se v Evropě, německé tajné společnosti měly volnost vyvíjet paralelní technologický program, který zoufale pronásledovala nacistická SS. Tajné společnosti zbudovaly špičkově vyspělý letoun a zbraňové technologie a držely je mimo povědomí Hitlera a jeho kontroly.

Od roku 1939, kdy byla oficiálně zbudována první základna na Antarktidě nacistickým Německem, tajné společnosti vrátily do vlasti nejtalentovanější vědce, aby vybudovali odtrženou německou frakci. Goode popisuje tři základny na místech, které byly již dříve používány prastarou podzemní civilizací, která pomáhala německým tajným společnostem. Program budování pokračoval po dobu války a nabíral na rychlosti s rýsující se porážkou nacistického Německa.

Když admirál Byrd doplul do Antarktidy v lednu 1947, setkal se s odtrženými tajnými německými společnostmi, jejichž technologie byly daleko vyspělejší, než jaké vlastnila Himmlerova SS, která byla právě poražena. Námořnictvo USA utrpělo neskutečnou porážku z rukou odtržené německé frakce.

Existují pevné historické důkazy podporující Goodeova neuvěřitelná tvrzení. Je známo, že nacistická SS měla výzkumnou skupinu nazvanou Ahnenerbe (německy – „dědictví předků“), která vskutku vedla expedice do Tibetu, Peru a dále, ku pátrání po prastarých vědomostech a technologiích. Nacistická Ahnenerbe mohla být výzkumnou zastřešující organizací pro německé tajné společnosti, jak popisuje Goode.

Bundesarchiv_Bild_135-KA-11-008_Tibetexpedition_Expedition_zu_Gast_bei_Gould
Německá expedice do Tibetu byla vědeckou expedicí mezi květnem 1938 až srpnem 1939, vedená německým zoologem a důstojníkem SS Ernstem Schäferem

Také je známo, že společnost Thule byla sponzorem Německé dělnické strany, která byla předchůdkyní Nacistické strany. Společnost Thule věří na rozvoj morálky, na intelektuálně a fyzicky nadřazeného člověka – nadčlověka/ německy Übermench“ – který byl začleněn jako klíčový princip do vývoje nacistické ideologie. Elity Thule si vybraly Hitlera, aby vedl rodící se Nacistickou stranu, protože věřily, že by jej mohly snadno kontrolovat.

Konvenční směr historiků nám říká, že se Hitler obrátil na své bývalé sponzory a nastolil absolutní moc a zakázal tajné společnosti. Místo toho, podle Goodea, Hitler nikdy nebyl nic víc než jen loutkou německých tajných společností, které rozhodovaly jaké informace a vyspělé technologie mu uvolní, protože provozoval militaristickou politiku.

Nejnovější epizodaCosmic Disclosure přináší více podrobností o vyspělých technologiích nalezených a vyvíjených německými tajnými společnostmi, které již dříve odhalil Goode v předešlých epizodách a v e-mailových rozhovorech. Více historických důkazů podporujících Goodeova neuvěřitelná tvrzení můžete nalézt v knize Odhalení zasvěcenců – Tajné vesmírné programy a mimozemské aliance/Insiders Reveal Secret Space Programs and Extraterrestrial Alliances.“

Goodeova odhalení vedou k udivujícím závěrům. Německé tajné společnosti využívaly Hitlerův nacistický režim, přesvědčováním, aby poskytl zdroje pro stavbu technologické infrastruktury pro odtržený německý vesmírný program v Antarktidě a Jižní Americe.

Německé tajné společnosti slíbily, že se podělí o pokročilé technologie, které by Hitlerovi umožnily dobýt Evropu. Místo toho Hitlera podvedly a ,,dopustily“ zhroucení nacistického Německa.

Možná jako dost znepokojivou záležitost Goode tvrdí, že německé tajné společnosti se nakonec spojily se silami tajných společností v USA a začaly pak infiltrovat vojensko-průmyslový komplex USA. Výsledkem byl rozvoj mnoha pokročilých letadel pod kontrolou německých tajných společností a jejich amerických spojenců, na které se Goode odkazuje jako na „Temnou flotilu/ Dark Fleet“ – tajný vesmírný program založený na nacistických principech, vyplývajících ze společnosti Thule.

Za několik posledních let, podle Goodea, se spojilo několik dalších tajných vesmírných programů, aby zmařily a odhalily historické aktivity Dark Fleet a jejich spojenců. Jak se bude odehrávat více a více odhalování, lidstvo bude informováno a nakonec se osvobodí od dlouhotrvající manipulace tajných společností, používajících pokročilé technologie k omezení lidského potenciálu.

© Michael E. Salla, Ph.D. – 28. října 2015

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..