Publikováno Napsat komentář

Proč je budova Evropského parlamentu modelovaná po vzoru prokletého města Babylónu?

Parlamentní budova Evropské unie je prvním monumentem reprezentujícím superstát a odhaluje, prostřednictvím intenzivního symbolismu, nenávist náboženství, plány pro Nový světový pořádek a podobné podloudnosti. Stavba Evropského parlamentu podle obrazu babylónské věže vysílá poselství, že Nimrod měl tu správnou filozofii a jeho babylónská věž byla dobrým nápadem.

 „A oni řekli, Pojďme, postavme město a věž, jejíž špička může dosáhnout do oblak; a udělejme si jméno, abychom nebyli rozptýleni v zahraničí po tváři celé země. A HOSPODIN sestoupil, aby viděl město a věž, kterou děti lidí postavili. Proto její jméno zní Babel; neboť HOSPODIN zde zmátl jazyk celé země; a od té doby je HOSPODIN  rozptýlil do zahraničí po tváři země.“ Genesis 11:4,5,6 (KJV)

Podíváme se na budovu Evropského parlamentu, a konkrétněji na její stavbu. Od doby, kdy byla dokončena v prosinci 1999, Evropský parlament vyvolal otázky a udivené pohledy svojí podivnou architekturou. Ačkoli má mít modernistický vzhled, mnozí říkají, že byla vytvořena podle Nimrodovy babylónské věže z písem.

 

Pro to vypadá nedokončené?

Propagátoři říkají, že reflektuje „nedokončenou povahu Evropy“. Některý výzkum na toto téma však odhaluje temný a hluboký symbolismus budovy. Odhalení skutečného zdroje inspirace za budovou Louise Weisse zjevuje esoterické víry světové elity, jejich temné aspirace a jejich interpretaci starověkých písem.

Půjdeme přímo k věci: budouva Louise Weisse má vypadat jako malba „Babylónská věž“ od Pietera Brueghela staršího z roku 1563. Příběh říká, že babylónská věž nikdy nebyla dokončena.

Takže, Evropský parlament v podstatě pokračuje v nedokončené práci Nimroda, neslavně proslulého tyrana, jenž stavěl babylónskou věž, aby vzdoroval Bohu.

Myslíte si, že toto je dobrým zdrojem inspirace pro „demokratickou instituci“?

 

Příběh Nimroda a babylónské věže

Příběh Nimroda a budování babylónské věže je nalezen v mnohých starověkých manuskriptech z různých kultur na celém světě. Genesis 11 v v Bibli Krále Jamese začíná hned po konci Noemovy potopy a dává vám na vědomí, že:

„A celá země byla jednoho jazyka, a jedné řeči.“ Genesis 11:1 (KJV)

Bible nám říká, že existovala celosvětová jednota a harmonie, což je dobrá věc, ne?

Špatně. Hned, jakmile bude celý svět spolu, okamžitě plánují svrhnout Boha a „postavit věž sahající do Nebe“. To je výsledkem přinášení světového míru bez Krále míru, Ježíše Krista. My všichni známe ten příběh, postaví věž, pěkně s tím pokročí až do chvíle, kdy Bůh zmate jejich řeč mnohonásobkem dříve neznámých jazyků., a jsou roztroušeni. Vypadá to, že současná Evropská unie směřuje k tomu samému osudu.

Oficiální motto Evropského parlamentu je toto: „Evropa – Mnoho Jazyků Jeden Hlas“. Nyní si k jejich mottu přidejte, že jejich oficiální ústředí je aktualizovanou verzí biblické babylónské věže a myslím, že začnete vidět nejenom motiv, ale také záměr.

 

Symbolismus EU Parlamentu

Stavba Evropského parlamentu po vzoru babylónské věže vysílá poselství, že Nimrod měl správnou filozofii a jeho babylónská věž byla dobrým nápadem.

Co můžeme očekávat, že uvidíme od EU v tomto směru:

–          Postupné zavedení tyranie

–          Eliminace uctívání Boha, ay se zavedla závislost na moci

–          Všichni lidé budou mluvit stejným jazykem a budou mít stejné náboženství

–          Odmítnutí Boha, zatímco se zároveň budou snažit stát se bohy

Víte co? Toto jsou hlavní pravidla esoterických věr světové elity. Jejich systém víry je založen na mystických náboženstvích (pohanské rituály, uctívání slunce, považování Lucifera za toho, kdo dal světlo lidskému pokolení, vidění Boha jako síly chtějící udržet lidi v temnotě).

Jejich Nový světový pořádek odsune veškeré uctívání Boha, zavede jednotnou řeč a změní demokracii v tyranii.

 

Zde je OFICIÁLNÍ leták propagující Evropský parlament:

europe-many-tongues-one-voice-parliament-building-tower-of-babel-babylon

V letáku vidíme lidi z Evropy přestavující babylóskou věž, jenom to není starověká babylónská věž, ale velmi moderní protějšek, budova Louise Weisse. Připomíná mi to film Jurassic Park, kde používají vzorky DNA, aby znovuvytvořili pravěké dinosaury, jenom proto, aby se stali obětí těchto samých zvířat. Je úžasné, jak se historie opakuje a jak biblické proroctví je vždycky správné. Vždycky.

 

Tady je několik bodů k povšimnutí:

Bod č. 1: Máme potvrzení, že budova Louise Weisse byla skutečně inspirovaná babylónskou věží. Plakát napodobil přesně tu samou věž z malby Petera Brueghela, dokonce i zajistil, ay zahrnovala  zničenou část základny. Tady není ŽÁDNÁ otázka.

Bod č. 2: Slogan: „Evropa: Mnoho jazyků, jeden hlas“ odkazuje k Bohu matoucímu lidi mnoha jazyky. Lekce naučené od Genesis 11? Nulové.

Bod č. 3: Podívejte se blíže na hvězdy na vrcholu. Vypadají divně? Jsou vzhůru nohama aka obrácené pentagramy. Symbolismus za pentagramy je extrémně hluboký a komplexní, ale musíme říct, že běžný pentagram odkazuje na „Vládu zla“.

 

Tento plakát byl zakázán kvůli protestům početných skupin. Je však extrémně odhalující a dokazuje exoterické myšlení stavitelů parlamentu Evropské unie.

Závěr:

–          Evropská unie je superstát, který v současné době zahrnuje 28 zemí (více než v budoucnosti).

–          Ten samý osud očekává americké a asijské země, které se mají v budoucnu sjednotit pod stejnou vlajkou a měnou, aby vytvořily jiné superstáty. Toto jsou stavební kameny vstříc jednotné světové vládě, cíli aktivně vyhledávanému světovou elitou.

–          Budova Evropského parlamentu je prvním monumentem představujícím superstát a odhaluje prostřednictvím intenzivního sympolismu nenávist náboženství, plány pro Nový světový řád a jejich podloudné schválení tyranie.

 

Jste přesvědčeni o tom, že jsou v tom démonické síly stejně tak jako já?

 

Geri Ungurean, 24. února 2015

Zdroj: http://www.nowtheendbegins.com/eu-parliament-building-tower-babel-common/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..