Publikováno Napsat komentář

Šílená teorie přímo z archivů FBI: Nikola Tesla pocházel z Venuše a jako batole byl zanechán na Zemi

Postupně odtajňované dokumenty FBI obsahují řadu velice pozoruhodných informací. Někdy jsou ale tyto informace na první pohled doslova šílené, jako například nedávno objevený dokument, který tvrdí že Nikola Tesla nebyl ve skutečnosti člověk.

Každý miluje konspirační teorie, nesmí se to však přehánět. To, co bylo nedávno objeveno v archivech FBI však překračuje všechny meze toho, co jsou konspirátoři schopni vymyslet.

Podle tohoto dokumentu byl Nikola Tesla ve skutečnosti Venušan. “Na Zemi byl zanechán jako batole v roce 1856 a byl ponechán v péči manželů Teslových v odlehlé horské oblasti, kde se dnes nachází Jugoslávie.”

Pocházel Nikola Tesla z Venuše? Šílená teorie o které se zmiňují archivy FBI.Pocházel Nikola Tesla z Venuše? Šílená teorie o které se zmiňují archivy FBI. [FBI Records]

Dokument, který byl nedávno objeven v archivech FBI, zmiňuje i řadu dalších zajímavých věcí. Popisuje například zařízení, s jehož pomocí je možné komunikovat s mimozemskými loděmi a tvrdí, že toto zařízení bylo okolo roku 1950 postaveno.

Také se zmiňuje o jiném zařízení, které údajně dokáže plně regenerovat lidské tělo. I toto zařízení bylo údajně sestaveno a dostalo název Integratron. Na jeho vývoji se podílel už sám Nikola Tesla, který údajně část tohoto zařízení sestavil a zkoumal jeho účinky.

V neposlední řadě pak dokument zmiňuje i plánované operace létajících talířů, které byly plánovány nad celým územím Spojených států amerických.

Celý dokument, který si můžete stáhnout v oficiálním archivu FBI stojí za přečtení. Jen málo materiálů obsahuje tolik bláznivých informací na jednom jediném místě a v několika málo stranách. Jak se zdá, i FBI má slabost pro sběr všelijakých konspiračních teorií, ať už jsou sebevíc šílené.

Zdroj:1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: