Publikováno 1 komentář

OBRANA proti psychoelektronickému ovládání lidí

Slíbil jsem Vám článek o možnosti obrany proti psychoelektronickému ovládání Vašich mozků, popřípadě energetických útoků na Vaši bytost. Nemám zájem, jak někteří píší v diskuzích, o strašení lidí. Naopak mám zájem Vám pomoci když druzí Vás nechávají záměrně v nevědomosti a vy nevíte co dělat.
 

Rádi Vám poradíme a doporučíme následující obranu. V jednom z předchozích článků jsme psali o nebezpečí a brutalitě psychoelektromagnetického ovládání, které může vést až ke smrti. Účinné obrany jsou zatím záměrně skrývané, nemají zájem, aby se lidé mohli sami o sebe postarat.
 
V podstatě existují dvě účinné obrany
První možné řešení se nachází v šungitu. Pro lidi, kteří slyší, hlasy, mají psychické problémy a hlavně mají i cizí myšlenky o kterých vědí, že rozhodně nejsou jejich, může být na nich testována psychoelektromagnetická zbraň. Co tedy dělat?
 
 
Kupte si šungit, který nemá ostré hrany, je tromlovaný a kamínky si všijte do čepice. Čepici můžete kdykoliv použít a hlavně nic nevysvětlovat lidem. Nechtějí pochopit a ani nevěří.
Rovněž tak je možné dát pod postel nebo pod matraci několik kilo šungitu. Já osobně mám pod postelí 400 kilo šungitu. Kdo má možnost, může dát i na půdu. Na půdu jsem dal asi 300 kg. Spolehlivě Vás ochrání. A to i před geostatickými poli, nesprávně řečeno geopatogeními zónami.
 
Do čepice se všije šungit tak, aby měl krytí na celou horní část hlavy a zadní část. Nejlépe až ke krku.
 
Šungit nevhodný pro čepice. Ostré hrany brzy rozřežou čepici a máte práci navíc.
 
Zde je šungit tromlovaný, vhodný pro zašití do čepice.
 
 
Můžete použít jednoduché čepice černé, popřípadě i jiné.
Známí si udělali šungitové helmy, které jsou z prachu šungitu zalitého pryskyřicí a když mohou, tak je nosí. Pozor ale, helma je odlitá podle jejich hlavy a slupka všitá do čepice. Měla by být alespoň půl centimetru tlustá.
Nosí ji v práci u počítače, doma, na procházku do lesa a podobně. Od této doby přestali mít psychické problémy a vyčistili si mozek. Vřele doporučuji, je to lepší než navštěvovat psychiatra.
 
Další možnost obrany je používat krystal
Není možné použít krystal jakýkoliv. Musí být přírodní, neleštěné hrany. Je důležité, jak byl uražen. Jestli byl nevhodně ulomen, není vhodný na použití. Neochrání Vás. Krystal je nutné držet v ruce. Nejen po dobu útoku, ale nosit ho u sebe v kapse. V nejhorším případě v kabelce.
Při náběhu na mozkovou mrtvičku či infarkt, okamžitě vzít do každé ruky jeden krystal. Sednout si na židli a obě dvě ruce ponořit do kýblu se studenou vodou.
 
Velice dobrý známý přežil svoji vlastní smrt tímto způsobem. Bylo mu to řečeno následně v nemocnici. Dostal plicní embólii. Držel krystaly dva dny v rukou a manželka mu vyměňovala každých 15 minut vodu. Nikoliv celých 24 hodin.
 
Správný energetický krystal který vezmete do ruky, okamžitě způsobuje brnění ruky. Někdy nad zápěstí, ten je slabší. Po loket mravenčení znamená, že krystal je silný. Mám 2 krystaly, které způsobí okamžité brnění ruky až po rameno. Mají obzvlášť velkou sílu. Dnes se nedají běžně koupit, protože si je vybírá armáda přímo v zemi, kde se těží, Brazílie a Peru. Vědí o co se jedná a jak mohou pomoci.
 
Někteří lidé, kteří jsou otupělí z mobilů, popisované energie a následné brnění ruky necítí. Přesto ale na ně krystal funguje.
 
Vhodné krystaly, které jsem popsal:
 
 
Krystaly je potom nutné očistit pod studenou tekoucí vodou 10-20 minut. Umístí se špicí dolů a na spodní stranu teče voda.
 

1 komentář u „OBRANA proti psychoelektronickému ovládání lidí

  1. Dobry den.Už štyry roky mám problém s jednym chlapcom a jeho rodinou.Do hlavy mi museli dat bez mojho vedomia nieco s čím ma ovladaju.Pocujem ich hlasy nemozem spat cítím jak sa do mna zapinaju a vypinaju jak oni chcu.Tymto sposobom mi zabili moje prve dieta.Hybu so mnou cítím vybracie a nějaké obrázky z ustrizku filmu.Ten chlapec sa mi napychol dokonca aj na mobil.Bola som na policii ale polocajti s tým nic neurobili dokonca zavolali na mna psychiatra ale viem ze blazon nie som.Klpenanie stres a dokonca aj jedenie pitie.Ovladaju mi cele moje tělo.Neviem ako sa mam toho zbavit.Teplo dusnost zima.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..