Publikováno Napsat komentář

Morfická a morfogenetická pole

Pomocí morfogenetických polí (MGP) vědí veškeré atomy ve vesmíru o veškerých stavech všech atomů (třeba o excitovaných stavech) po celém vesmíru. Jsou to gigantická nevyčíslitelná kvanta dat.
Pomocí morfogenetických polí se ostatní atomy ve vesmíru dozví o shluku atomů, které tvoří člověka, zvíře, strom, horninu, vodu prvky – prostě cokoliv. Všechny tyto shluky atomů vytvářejí elektromagnetické otisky (jak hmotných tak nehmotných) energií a ty se přenášejí po celém vesmíru pomocí morfogenetických polí.
 

 
Pomocí morfogenetických polí se po oplodnění vajíčka, jak u lidí tak u zvířat, začíná postupně z mateční buňky tvořit mnoho dalších buněk, které se postupně separují. U člověka to mají na svědomí chromozomy, které jsou nejdokonalejšími anténami v lidském těle a přijímají data z morfogenetických polí, jak má vypadat ta či ona buňka. Když je anténa vadná, tělo se nemůže vytvářet správně a vznikají defekty u člověka.
 
 
Pomocí morfogenetických polí je lidský mozek přes neznámý interface připojen na tato pole a je možné z nich vyčíst jakákoliv data nacházejících se ve vesmíru. (U těch bytostí které to umí). Paměť člověka je také uložena v morfogenetických polích.
 
Pomocí morfogenetických polí se dnes mnoho lidí léčí na dálku. Jsou léčebná zařízení, která vytvářejí určité elektromagnetické pole, nebo přenos dat pomocí fotonů. Fotografie člověka se dá do přístroje a působí se přes fotografii na člověka (elektromagnetický otisk v MGP)
 
Pomocí morfogenetických polí mohou lidé, kteří dělají jakoukoliv magii, přivodit lidem úspěch vyléčení atd. Je ale také černá magie, která může lidem přivodit nemoci až smrt. Woodoo. Mnoho příkladů je známo. Prokletí se také šíří přes morfogenetická pole.
 
Pomocí morfogenetických polí se vyvolávají duchové.
 
Pomocí morfogenetických polí se vede úspěšně bezkontaktní boj (jedinci, kteří to umějí) a bez dotyku dotyčnou osobu položí na záda neboho ho vyřadí z boje. Nejedná se o mystiku, jedná se o znalosti elektromagnetických otisků člověka a o znalosti umět je použít přes morfogenetická pole. Nehledat zde žádné složitosti a mystiku.
V tomto jsou vynikající rusové:
 
https://youtu.be/SFiPC7YYs2Y
 
 
 
Pomocí morfogenetických polí může člověk sedící v Peru někde u televize dostat ránu pěstí do břicha od člověka který ho pozoruje na dálku přes kameru třeba z Brna. Dá mu takovou ránu, že přepadne přes stůl.
V jednom japonském pořadu člověk ve studiu v Moskvě, který měl oční kontakt s člověkem v japonském studiu v Tokiu, dostal takovou ránu do břicha, že dotyčný japonec letěl prostorem dva metry.
 
Příkladů jsou milióny. Vše po celém vesmíru se odehrává pouze a jenom přes jmenovaná pole.
 
 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..