Publikováno Napsat komentář

Sexuální energie u Egypťanů a orgasmus díl 1

. Ve starém Egyptě se domnívali, že orgasmus je klíčem k věčnému životu, a to se důvěrně týká páté čakry.
. Egypťané věřili, že orgasmus je zdravý a nezbytný, ale proudy sexuální energie musejí být kontrolovány hluboce ezoterickým postupem, který je jiný než u ostatních systémů. Domnívali se, že pokud je tato energie ovládnuta, orgasmus člověka se stane zdrojem nekonečné energie prány, která se neztrácí. Jsou přesvědčeni, že celá Mer-Ka-Ba neboli světelné tělo těží z tohoto sexuálního uvolnění, přičemž při splnění určitých podmínek orgasmus přímo vede k věčnému životu – a klíčem k němu je ankh.


. Co má ankh společného se sexuální energií? Je složité to vysvětlit, ale pokusím se o to. Abychom viděli to, co museli Egypťané po tisíce let pochopit a uchopit, začneme s pátou čakrou. Pátá čakra je první místo, kde systém rotujících čaker provede celý jeden okruh, takže je to první čakra, která má energie jak zepředu dozadu, tak i se strany na stranu. Při pohledu shora to vypadá jako řecký kříž, při pohledu zepředu jako kříž latinský.
. Avšak pokud byste dokázali vidět tyto stejné energie z boku lidské bytosti, jevily by se jinak, než byste očekávali. Je zde další „trubice“ energetického toku, kterou Egypťané objevili ve svých hovorech s bratrstvem Tat pod Velkou pyramidou. Tato informace pochází přímo ze starověké Atlantidy. Z boku vypadá tok energie pátou čakrou přesně jako ankh.
. Nyní víte, že tento energetický obvod „ankh“ se nachází v lidském energetickém poli a nyní můžete pochopit důvody Egypťanů pro to, jak vedli sexuální energii.
. Když jsem procestoval egyptská muzea, osobně jsem zhlédl přes 200 egyptských žezel. Tato žezla jsou převážně vyrobena ze železa, ačkoli byl u nich použit někdy i jiný materiál. Mají na konci vidlicovitou ladičku a na vrchní konec mohly být připevněny čtyři různé druhy zařízení.
. Sklon v úhlu 45 stupňů byl využíván pro vlastní zkušenost se zmrtvýchvstáním. Tato koncová část je velice zajímavá. Když začala ladicí vidlice na konci vibrovat, tato energie byla promrhaná velmi rychle. Ale pokud jste na umístili na vrchol ankh, zdálo se, že tato energie se zavíjela zpět do žezla, a jelikož se vracela zpět dolů, zadržela tím energii.
. To je klíčem k tomu, proč Egypťané prováděli jisté sexuální praktiky, které vám vysvětlím. Zjistili, že pokud má někdo orgasmus a nechá energii vyjít z vršku nebo spodku páteře, sexuální energie bude ztracena. Ale pokud je sexuální energie vědomě vedena, aby se pohybovala po obvodu „ankhu“, navrátí se zpět do páteře a bude dál rezonovat a vibrovat. Životní energie pak nebude ztracena. Ze skutečných zkušeností to vypadá, že to energii zvyšuje.
Můžete o tom mluvit celý den, ale až to jednou vyzkoušíte, pochopíte to. Nicméně nevydaří se to zřejmě hned na první pokus. V několika prvních pokusech často vystřelí sexuální energie z bodu páté čakry a pokračuje nahoru a ven z těla. Vyžaduje to cvik. Jakmile se to člověk naučí, vážně pochybuji o tom, zda dosáhne orgasmu ještě jiným způsobem. Je to příliš silné a pocity velmi dobré. Jakmile si tělo zapamatuje tuto zkušenost, pravděpodobně se nevrátí na starou cestu.

 

Pokračování………….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..