Publikováno Napsat komentář

Sexuální energie u Egypťanů a orgasmus díl 2

 

Zde je přesný návod, jak provést „ankhování“. Cokoliv děláte sexuálně před orgasmem, je vyloženě na vás.
1. V okamžiku, kdy cítíte, že sexuální energie bude stoupat nahoru páteří, hluboce se nadechněte a naplňte svoje plíce asi do 9/10 a pak zadržte dech.
2. Dovolte, aby sexuální energie orgasmu stoupala vaší páteří, ale v momentu, kdy dosáhne páté čakry, změňte svojí vůlí tok sexuální energie o 90 stupňů do zadní části vašeho těla. Tok pak automaticky bude pokračovat v trubici ankhu. Tok se pak pomalu obrací, dokud nedosáhne osmé čakry v 90 stupních k vertikále. Pak se stáčí, dokud se nevrátí do páté čakry, kde začal. Často se zpomaluje, když se přibližuje počátečnímu bodu. Pokud dokážete vidět energii, dostane se do půlkroku. Když se přiblíží k páté čakře ze přední části těla, nastane někdy obrovský náraz, když se znovu spojí s touto čakrou. Všechno se to děje, zatímco máte zadržený dech.

 


3. Bezprostředně poté, co se energie spojí se svým zdrojem, dokončete svůj nádech. Dosud jste měli plíce naplněny 9/10 obsahem, tak teď je naplňte zcela, dokud to jde.
4. Nyní vydechujte velmi, velmi pomalu. Sexuální energie pokračuje kanálem ankhu tak dlouho, jak vydechujete. Když dosáhnete konce svého dechu, pokračujte v hlubokém nádechu. Tady ovšem nastává změna.
5. V tomto bodu, když pokračujete v hlubokém nádechu do plných plic, je v bezprostředním okamžiku vidět, jak sexuální energie jako prána vychází u obou konců a setkává se v páté čakře jako předtím. Uvědomte si celou svoji Mer-Ka-Bu a pociťte tuto energii, jak proudí do a skrze celé vaše světelné tělo. Nechte tuto energii proudit do nejhlubších fyzických úrovní vaší tělesné struktury, až na buněčnou úroveň. Prociťte každou buňku, jak se omlazuje touto životní energií. Pociťte, jak tato nádherná energie krouží samotnou vaší bytostí a přináší vám zdraví do těla, mysli a srdce.
6. Neustávejte v hlubokém dýchání, dokud nepocítíte, jak se uvolnění rozšiřuje po celém vašem těle; pak uvolněte i dech a dýchejte v normálním rytmu.
7. Pokud je to možné, dovolte sami sobě odpočívat či se poté na chvilku věnujte spánku.

. Pokud se to praktikuje pouze i jeden týden, domnívám se, že to určitě sami více pochopíte. Pokud se to praktikuje nepřetržitě, začne vám to dávat zdraví a sílu pro vaše mentální, emocionální a fyzická těla. A právě tak to dá sílu a energii vašemu světelnému tělu. Pokud to z jakýchkoliv důvodů necítíte jako správné, nedělejte to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..