Publikováno Napsat komentář

V Egyptě objevili falešné dveře a portály do dalších světů

Podle novodobého pojetí egyptologů jsou tzv. falešné dveře branou na onen svět. Jsou místěny v zádušních chrámech a někdy přímo i v hrobkách. Mají být onou pomyslnou branou, skrze kterou se má zemřelý vydat na svoji pouť na druhý břeh.

Měl jsem možnost tyhle zvláštní dveře vidět na vlastní oči. Vybavuji si zejména ty, které jsou umístěny v tzv. zádušním chrámu v Sakkaře vedle tzv. Tetiho pyramidy. Chrám sám o sobě ve mne vyvolával rozpor mezi tím, co vidím a co slyším od průvodců a tím, čím by tohle všechno mohlo být v dávné minulosti.

 

O následujícím textu můžete s klidem smýšlet jako o čiré fantasii, která mě osobně sedí k danému místu více, než-li ony historiky o zámožném vezírovi, který chtěl ukázat, že na to „měl“ za života a že na to „má“ i po smrti (že je hmotně bohatý).

 Tento chrám tu stojí desetitisíce let. Jeho zdi jsou hladké a lesklé – nikde žádné nástěnné malby nebo barevné reliéfy. Dokonalost a krása tohoto místa je ukryta v jeho (doslova) holé podstatě. Stěny jsou jemně řezané a leštěné tak, aby byly vyladěné na specifické vibrace nutné pro správnou funkci jednotlivých částí komplexu.

Každý kdo vstoupí do těchto prostor je naprosto pohlcen soustavou přesných zvuků, které se táhnou napříč spektrem od těch pro lidský sluch neslyšitelných až po ty naprosto výrazné harmonické tóny vesmíru.

Každá místnost – každá část chrámového komplexu má svůj specifický účel, kterému je předurčena, aby ten, kdo prochází, se postupně vyladil – napravil – uzdravil  a pokud je ten správný čas, aby se vydal na cestu hvězdnou branou zpět k velkému Zdroji Všehomíra. To je ovšem ta nevyšší meta, kterou každý žák duchovních mysterií může podstoupit. Vede k tomu velmi dlouhá cesta. Ne ani tak skrze samotný fyzický chrám, jako spíše chrám v každém z nás. I zde je soustava (mentálních) chodeb a místností, které je třeba zkoumat, objevovat – znovu vyladit na patřičné harmonické frekvence…

Sueneé: Stál jsem přímo u nich – na tom stupínku nad schody, ale „Sezame, otevři se!“ bohužel nefungovalo…

Cargo kultura imituje moderní technologie, které jsou nad rámec jejich vlastních technologických dovedností a chápání správné funkce.

Zpět do naší doby a současné reality. Pokud se podíváte na fotografii v úvodu článku, pak se nabízí úvaha. Jak jinak ještě vyjádřit, že tzv. Falešné dveře jsou ve skutečnosti cargoodkazem na teleportační portály. Mohlo by jít o fragmenty funkční technologie. Ty brány bylo třeba aktivovat. Mnohé nasvědčuje tomu, že bylo zapotřebí minimálně dvou věcí:

  1. správná akustická frekvence, která rezonovala prostorem, kde byla brána umístěna (lze přirovnat i k magické slovní formuli: Sezame, otevři se! :D)
  2. zdroj energie — tou energií nemusí být hned elektřina, tento pojem na esoterické i konvenčně fyzikální úrovni má mnohem širší záběr.

Že původní stavitelé pyramid a servisních staveb byli mistry ve využití akustické rezonance, je holým faktem, který si může ověřit každý turista bez ohledu na zlehčování ze stran archeologů. Pokud se ocitnete v prostoru, který s vámi evidentně akusticky rezonuje (zkuste ozvěnu nebo zpěv), můžete si být naprosto jistí, že jste v prostoru, který byl vytvořen s jasným (námi nepochopeným) záměrem skrze intelekt, jež teprve částečně začínáme chápat.

Kdosi přirovnal egyptský chrám v Edfu k velké letištní hale. Možná tam je odpověď na mnohé nejasnosti, které egyptologové dnes vidí. Je dost možné, že ty stavby měly jednoduše praktický účel a onen náboženský (a pohřební) patos byl dodán o tisíce letí později.

Závěrem nutno dodat že tzv. falešné dveře ještě dnes najdeme doslova na každém místě včetně trosek chrámů. Stejně jako pyramidy jsou něčím, o co při troše pozornosti zakopáváte na celé planetě. Falešné dveře a tomu podobné portály a drobné výklenky vedoucí „nikam“ jsou horkým kandidátem na technologickou součást, která si může v četnosti výskytů na Zemi s pyramidami podávat ruce… Obojí najdeme naprosto všude!

Zdroj: suenee.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..