Publikováno Napsat komentář

Tyto 12 000 let staré podzemní tunely se táhnout ze Skotska až ke Středozemnímu moři

Je zcela zjevné, že už před tisíciletími byli ve spojení i lidé, obývající velice vzdálené oblasti Země.

V průběhu let byly objeveny tisíce tunelů táhnoucích se od severního Skotska až po Střdozemní moře. Jejihc přesný nebo hlavní účel je stále záhadou, ale mnozí věří, že tato 12 000 let stará podzemní síť byla vybudována proto, aby lidé unikli predátorům a zůstali před nimi chráněni. V knize “Tajemství podzemních dveří do starověkého světa” (Secrets Of The Underground Door To An Ancient World) archeolog doktor Heinrich Kush odhaluje, že masivní tunely byly objeveny po celé Evropě pod desítkami neolitických sídlišť. Tyto tunely jsou dokonce popisovány jako starověké dálnice.

 

underground-tunnel.jpg

 

Doktor Kusch tvrdí, že “těchto tunelů existovaly tisíce. V Německu jich byly nalezeny stovky metrů, v Rakousku další stovky. Tyto tunely se nacházejí všude v Evropě a jsou jich doslova tisíce.”. Některé obsahují skryté místnosti a úložné prostory, a všechny ukazují na to, že naši dávní předkové měli nástroje a znalosti potřebné k tomu, aby budovali složité stavby, což potvrzují napířklad i pyramidy v Bosně (pod kterými se také nacházejí kilometry tunelů).

Derinkuyu.jpg

 

Doktor Kusch navíc tvrdí, že “V Evropě jsou tisíce kilometrů těchto tunelů, rozprostírají se od severního Skotska až ke Středozemnímu moři. Jsou protkány zákoutími a tam, kde je dostatek místa, jsou vytesány lavice určené k odpočinku, nebo úložné prostory a místnosti. Nejsou všechny propojeny, ale ale dohromady tvoří obrovskou podzemní síť.”. Navíc známe řadu dalších objevů podporujících toto tvrzení – v Kappadokii v Turecku se nachází obrovské podzemní město Derinkuyu, které je jedním z největších úspěchů v historii podzemních staveb. Kámen v Derinkuyu je navíc velice měkký, což od stavitelů města vyžadovalo extrémní zručnosti při jeho stavbě.

Ilustrace Tureckého podzemního města Derinkuyu.Ilustrace Tureckého podzemního města Derinkuyu. [Imgur]

Navíc, stavby jako Göbekli Tepe také ukazují vysokou úroveň znalostí a zručnosti našich předků. Podle doktora Kusche byly v místech vstupu do tunelů záměrně budovány pod celé Evropě kaple, protože církev se bála jejich historie a toho, že existují, nechtěli, aby se o nich vědělo. Některé z těchto vstupů dokonce obsahují nápisy značící, že tyto tunely jsou bránami do podsvětí.

 

Zdroj:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..