Publikováno Napsat komentář

Otrokářský systém vrcholí aneb Třetí říše Adolfa Hitlera přestává být Utopií

 

Chtěl bys vybočit, ozvat se? Kdo splatí tvou hypotéku, vždyť já za tebe i přemýšlím. Jen pracuj a vyplňuj formuláře, sleduj televizi, na co bys chodil do přírody? Ještě by Ti mohlo dojít co s ní děláme, vždyť by sis k ní mohl vytvořit i vztah. To ale přece nikdo nechce? Radši osídlíme Mars, není to pěkné, vždyť nám to věříš, sice je to zcela nerealizovatelné, ale my máme plány. Dobudeme vesmír chlape, na co už opravovat nějakou zemi, přece vycucneme poslední kapku bohatství a hurá na Mars. Běž se podívat do kina, to všechno je tvoje pravda a televize.Na co bys miloval, když můžeš pracovat. My na Tobě prozkoumáme, jak se chováš v námi vytvořených nepřirozených podmínkách, jak reaguješ na naše drogy, na naše příkazy, za odměnu umřeš. My třeba pohneme s nějakým tím lékem. Není to pěkné? Všichni budou poslouchat, řekneme, že potřebuješ čip, aby ti terorista nebo pedofil neznásilnil dítě, když na něj nemáš čas, protože makáš na naše války a požitky, úchylky. Tak to si to pěkně odhlasuješ, kdo by chtěl přijít o dítě?

 

 

 

Nové technologie a stroje dramaticky zlevňují výrobu, šetří lidské síly. Lidé dokázali zdánlivě nemožné posuny ve všech oblastech vědy a výroby. Pokud stavba domu dříve trvala 5 000 hodin, dnes lze vybudovat z mnohem levnějších, kvalitnějších materiálů, s využitím nových technologií a služeb za zlomek tohoto času.
 
Totéž můžeme říci snad o všech odvětvích lidské činnosti! Kde je ale kýžený efekt vývoje? V rozvinutých státech by podle všeho dnes lidé měli mít desetkrát více času na rodinu, koníčky, péči o přírodu. Místo toho ale politici odkládají odchody do důchodu! Mzdy drtivé většiny z nás neumožňují nic jiného, než jednu dovolenou do roka a stálý stres zda bude na hypotéku, dokonce na nájem nebo na obživu. Proč léky, které mají výrobní cenu i po odečtu vývojových nákladů, nejvýše v řádech haléřů, platíme často stonásobnými položkami? 
 

 

 

 

Kdo tedy sklízí žně lidského snažení? Bez přehánění můžeme říci, že světu vládne zcela vyšinutá bankéřská a průmyslová elita skrze zdegenerované rodinné klany vládnoucích politiků.

        Byly-li dříve při zlatém standardu peníze alespoň kvalitní směnou jednotkou, dnes už peníze nevyjadřují nic více, než prostředek rozdělování požitků a služeb pro udržení občanů ve zničující linii vyšinuté, sadistické politiky..

       Zatímco „naši“ politici a jejich „tajné“ služby organizují války a celosvětový drogový obchod, velmi pragmaticky a tvrdě, stále ještě mnozí věříme, že se účastníme podílu na moci, že opravdu pracujeme ve prospěch lepších zítřků a na ochraně před zlem všeho druhu!

      Málokdo z nás si přizná fakt, že politika funguje velmi pragmaticky, bez jakýchkoliv skrupulí.

      Občas vidíme hádky politiků v televizi, v tom smrtícím kabaretu idiocie, ale už nevidíme, jak si titíž „rozhádaní“ politici hned po televizním přenosu domlouvají schůzky – přátelské, obchodní nebo ty docela klíčové „schůzky s lobbisty“, kteří si prostě kupují zákony pro svůj obchodní nebo mocenský profit!

       Ideologické rozdíly mizí, na řadě je skutečná tvář politiky – boj o osobní požitky a moc, boj o finální zotročení a pokoření lidí.

       Vím o čem píši, protože jsem roky s politiky osobně jednal v marné snaze vysvětlit jim, že není dobře prodávat dětem tabákové drogy. Vzpomenu zajímavou, nedávnou návštěvu profesora Kolumbijské filmové univerzity a světového dokumentaristu Roberta Buchara.

        Při své návštěvě v ČR mi přivezl ukázat nový film. Bál se o svůj život, protože natáčel o pozadí nejen převratu roku 1989, ale o skutečné tváři politiky obecně. Musel jsem mu slíbit, že o našem rozhovoru nebudu s nikým mluvit, dokud neodjede z Čech, a také DVD s jeho novým filmem jsem nesměl nikomu předat, dokud nebude pryč.

         Má ke mně důvěru, protože jsem pomohl v České televizi prosadit původně zakázaný film „Sametová kocovina“, který dává prostor známým umělcům k vyjádření k listopadu 1989.

       Píši o tom z toho důvodu, že pana profesora traumatizují jeho zážitky z natáčení, kdy mu na kameru řekli bývalí nejvyšší politici USA, také exponenti „tajných“ služeb, že už dávno nejsou hranice ideologické, že obchod z drogami, který je hlavní částí „práce“ tajných služeb v USA určuje pravidla hry sám.

        Bez přehánění mohu jeho věcné, ale i velmi emotivní poznatky shrnout v tuto větu:

        “Martine, je jim úplně jedno s kým obchodují, tajné služby mají za hlavní náplň zdroj svého nadfinancovávání – obchod s omamnými látkami prakticky po celém světě.“

        Ideologické zábrany byly-li kdy jaké opravdu mizí.

       USA jsou až k ponožkám zadluženy u Číny, před kterou celé roky varovaly?

       Stejně jako při předání Hong Kongu Číně finišovala největší stavba té doby, moderní letištní terminály tak, aby je komunistická Čína dostala od ideového „nepřítele“ řádně a včas, spolu při slavnostním předání bývalé britské kolonie. To v době „studené války“!

       Nikdo se nestrachoval o to, jak si Čína „poradí“ s tímto strategickým letištěm, jestli jej nezneužije proti „demokratickému“ světu. Vida ani investoři se nebáli žádných ideologických důsledků, potažmo vojenských a v klidu provedli vrcholnou strategickou stavbu minulého století, která dala Číně nejmodernější technologie, vzletové a přistávací plochy.

       Nad těmito souvislostmi nás ale média odnaučila přemýšlet.

       Je nepochopitelné, co jsou nuceni občané vydržet pro úchylné hry politiky.

       Musím zmínit události 11. září 2001, kdy spolu s lidskými oběťmi zmizelo beze stopy nejen miliardové účetnictví burzovních podvodů, ale také Pentagonu, CIA a ještě realitní magnát ctihodný pan Silverstein vydělal tímto odstřelem starých, nevyhovujících budov několik miliard dolarů na pojistném.

       Navzdory přírodním, fyzikálním zákonům i zákonům prosté rozumnosti už mnoho let je civilizovaný svět centralizovanými a zdegenerovanými médii držen ve víře, že odstřel budov WTC provedli zlí Arabové z Al Kajdy!

       Přestože není uskutečnitelné, aby rychlostí volného pádu po „natavení“ ocelové budovy spadly k zemi! Je vidět i fotografie jasně dokazující nařezání nosných ocelových sloupů.

       Nejméně 14 dní po této katastrofě a největším podvodu lidských dějin byla na místě „zero“ jezírka rozžhaveného kovu, což nelze docílit žádným požárem leteckého paliva.

      Snad také proto se zcela iracionálně vyvezly zbytky, důkazní materiály, do Asie ke zničení.

      Stejně není možné, aby do Pentagonu, do jeho části speciálně vyztužené na tuto „účetní“ uzávěrku a klamné opodstatnění dalších válek, vlétl Boeing mnohem menším otvorem, než je on sám. Nikde ani stopa po letadle (!), střecha, kterou by kormidlo muselo odseknout držela ještě dlouhé minuty po vnitřním raketovém úderu, který ovšem vládnoucí elity nabídly světu jako útok Boeingu se šílenými Al Kajdovci.

        Útok z 11. září byl dlouho připravovanou sofistikovanou akcí, letouny US armády byly odvolány do vzdálených oblastí na cvičení a nad vojenskou velmocí tak v klidu létala „teroristická letadla“, než splnila svůj úkol. Do New Yorku dokonce přijeli záchranáři už o den dříve! A mnozí atentátníci, kteří měli letadla unést, jsou naživu, ačkoliv figurují v dodnes oficiálních seznamech jako mrtví zlí Al Kajdovci.

        Plánovači této zrůdné akce a jejich hlavní zbraň korupci prolezlá, zdegenerovaná propagandistická světová média využila okamžiku šoku a do naších myslí po dnes vetkává nejzrůdnější lež historie: „Podívejte, Bin Ládin zaútočil, ukradl nám letadla, narazil do našich klíčových budov a oni nám spadly. Rozpadly se na prach!

        „Naštěstí“ v těch jedovatých sutinách, kam přes odpor odborníků americká vláda nahnala umírat další lidi, aby mohly pokračovat burzovní podvody o týdny dříve, než se ovzduší stane netoxickým, tedy „naštěstí“ se v tom popelu nalezl pas, který prý vypadl z kapsy atentátníkovi z jednoho z unesených letadel. To ale nestačilo, po výbuchu letadla tento pas vypadl, ačkoliv nevinné oběti se vypařily v tom hrozném pekle, na zem, kde ho „našel“ agent tajné služby!

       Pokud toto divadlo dokáže reálná světová moc, opírající se o sugestivní mediální manipulace udržet jako oficiální verzi útoku, pokud na na tomto základě dokáže přebudovat světovou politiku na militantní boj s „terorismem“, potom už není nic, co by tento finanční vojensko průmyslový komplex s lidmi nedokázal udělat!

       Tato zvrácená politika ale nejde udržet. Klam o událostech 11. září 2001 nejde udržet, pokud……

       Pokud neuděláte z lidí dostupnými technologiemi opravdu roboty bez samostatného myšlení a nebo pokud nemáte takovou moc, že můžete lidi zavírat podle libosti, ekonomicky, psychiatricky či jinak likvidovat, jakmile by se ukázalo, že hrozí, aby tato „pravda“ praskla.

       Rukojmím jsme se stali my všichni, jsme nuceni žít scénář sadistických vůdců, válečníků a obchodníků z drogami – politické hydry. Jsme plně v její moci.

       Ta moc se jmenuje zákon!

       Navzdory toužebným přáním mnohých z nás vzniká zákon velmi pragmaticky, rozděluje mezi hyeny likvidující stvoření požitky a lidem nechává skepsi, beznaději, drogy, iluze, sny a politické divadlo.

      Politici, tedy finanční magnáti, průmyslníci, zbrojaři spěchají…

      Velmi spěchají. Potřebují sjednotit svět dříve než praskne, že jsme věřili v absolutní lež, věřili jsme vrahům, že jsou ohleduplní, věřili jsme sadistům, že jsou citliví, věřili jsme obchodníkům, že pracují pro nás, věřili jsme fikci a naší vírou dostala takový prostor, že jí začíná patřit celý „civilizovaný“ svět.

      Ten „necivilizovaný“ jí naprosto nezajímá, jen jako zásobárna nerostů a strategických surovin. Pokud nezabral uměle rozšířený a v USA patentovaný AIDS, na „přebytečné“ otroky v rozvojových zemích se najde další nástroj, nástroj k vylidnění, aby lidé na této planetě vyšinuté, zrůdné sadistické politiky příliš neobtěžovali.

      Kdyby politici hráli jen o beztrestný odchod ze scény, měli bychom ještě naději. Oni, Ti opravdu mocní ale hrají o všechno. Zjevená pravda o jejich činění by totiž odhalila jejich pravou tvář.

      Obchodují s drogy, nemocemi, beznadějí a skepsi, se zbraněmi a válkami. Je jim docela jedno, jestli se s nimi budou zabíjet děti nebo dospělí, dodají vždy zbraně i drogy pro obě strany.

      Chybí biliony v armádním účetnictví Pentagonu, je potřeba zamést stopy o aférách CIA, je potřeba odklidit burzovní vyšetřování, aby se to moc nevleklo?

      No problem.

      Trochu vystužíme jedno křídlo Pentagonu, pustíme tam raketu, stejnou jako na Miloševiče a lidem řekneme, že to byl Boeing, proč ne?

      Věří nám. Silverstein bude navíc moci postavit novou ozdobu Ameriky, místo dvojčat, která nevyhovovala díky azbestové technologii izolací, no a z pojišťovny za ten zrůdný zločin dostaneme miliardy dolarů, no a co čert nechtěl, zameteme bezpočet stop o podvodech a krádežích, zrůdných intrikách od Pentagonu, přes burzu až po CIA.

      Kdo by po něčem pátral?

      Zlato pod budovami WTC? Čert ví, kam se to všechno podělo. Asi to byl dar pro Americký sen, pro lepší společnost.

      Na základě tohoto zločinu dostaneme na armádu takové peníze, že můžeme střílet od Iráku až po Irán. Proč ne? Lidí je dost, je jich až moc a pořád by něco chtěli.

      Máme vlády, spojené tajné služby, máme média, máme zákony, proč ne? Jak málo na nás stačí, jak málo používáme rozum také na jiné věci, než na službu právě pro tuto vrchnost, či pro kredity, protože peníze už dávno neexistují.

      Jen slova, co hůře zákony.

      Bankovky vznikly moudře. Byly potvrzením o depozitu zlata za doby zlaté horečky. Do banky jste dali zlato a dostali jste na to doklad, abyste nemuseli svůj poklad se všemi riziky s tím spojenými, nosit a chránit sami – tak vznikly bankovky.

      Měly směnou hodnotu, byly opravdu podloženy zlatem, ovšem jen do příchodu pádu zlatého Standardu, do doby, kdy peněžnictví nezačaly kontrolovat soukromé banky a stavební společnosti.

      Ty dnes ovládají svět, tisknou peníze podle své potřeby, někde je třeba inflace, někde zakrytí burzovního podvodu, vše je jen hra, zrůdná, syntetická hra na to, aby to prasklo co nejdéle, že jsme absolutní otroci požitkářských zrůd. Což by ještě nebylo tak hrozné, kdyby si jen užívali, ať prasknou ze svých požitků, jejich požitek ale jsou války, krev, ponižování, týrání a ovládání a to je více než zlé, to je blížící se neodvratná katastrofa.

      Nová Říše Adolfa Hitlera přestává být hrůzným snem, vizi o jedné kontrolované společnosti, kde všichni budou jeden jako druhý, uctívat vyšinuté symboly a úředníky, schválené umělce a zrůdná pravidla likvidace „nevychovatelných“, tedy nová říše Adolfa Hitlera se stává tragickou skutečností.

      „Pravda osvobozuje“, s tímto výrokem Krista nelze nesouhlasit. Stejně jako ale doposud v naší společnosti platí heslo „Práce osvobozuje“.

      To je klam, práce by osvobozovala, pokud by měla smysl, pokud by zušlechťovala člověka, udržovala životní prostředí a rozumnost. Jenže v tomto světě je prací snad už vše, jen ne cokoliv směřujícího k životu a klidu, k rozumnosti.

      Práce je zabíjení, výroba zbraní, práce je pěstování tabáku, práce jsou bezpočty agresivních úředníků, kteří vynucují dodržování otrokářských pravidel, práce je lichva bank a služby jejích sluhů, kteří vyhrožují, zabavují majetek, soudí a likvidují každé postavení mimo hru…….

      Už nejsou peníze, už jsou jen úroky. Potřebuješ půjčit, proč ne?

      Převedeme Ti kredity na účet, my je vymyslet umíme, máme na to dokonce jako banky a stavební společnosti licenci, no a úroky ty už budou skutečné.

      Tento článek píšu proto, abych se podělil o mé poznání a zkušenost. Politika neexistuje, nejsou ideologie, existuje už jen obchod. Ten obchod je s nemocemi a smrtí, neváhá zabít miliony lidí, aby měl zdroje.

      Afrika? Nikdo nepomáhá rozvojovým zemím a Africe. Smlouvy na nerostné bohatství jsou uzavřeny dávno dopředu, než se tam nažene námezdní síla, profituje z nich jen ona zrůdná politickoprůmyslová hydra.

      Obilí, maso, na vše máme patent. Všechno nám patří, všechno můžeme. Máme taky armádu. Máme dohody mezi sebou, hrajeme divadlo, nic víc.

      Obchodujeme s drogami a ty nám uvěříš, že jsme tajná služba, která tě chrání před Al Kajdou?

      Nenapadlo tě, proč je takový zájem o Afghánistán? Není tam Al Kajda, ale je tam 80% heroinu pro US trh. To jsou peníze a za skutečné výrobky, není třeba připisovat čísla.

      Irák, zase ta zlá Al Kajda, ale ona neexistuje, je tam jen ropa pro Tvé pohodlí, tak snad přehlédneš sta tisíce mrtvých nevinných lidí, dětí….

      A jak, že ty drogy spravujeme?

      To je jednoduché. Tu, kterou by dobrovolně nikdo nebral, tabák, tu ti nabídneme jako jedinou legální, jako potravinu a NIKDO nemůže kontrolovat tabákové podnikatele, co tam dávají za chemii.

      Na tabákových drogách je dnes asi třetina světa, do této závislosti teď ženeme děti, no problem?

      Jsou dobří pro výzkum nemocí, daně a výdělky.

      Tabákové drogy, které zabijí v tomto století miliardu lidí tedy kontrolujeme tím, že jsou legální. Máme monopol.

      Ty ostatní ale kontrolujeme tím, že jsou nelegální, tam máme monopol taky, v drogových obchodech nejsou sólisté. Pokud Ti něco zakážeme, kontrolujeme Tebe i předmět zákazu, tím narůstají zisky. Pokud Ti něco povolíme, tak přesně to, co nám z Tebe přinese největší užitek. Už tomu rozumíš?

      Prohibice?  Nikdy nebyla. Jenže alkohol je obchod všech obchodů, potřebovali jsme chvilku času, abychom si udělali pravidla, zákony, zlikvidovali nechtěné podílníky, zakázali Ti si alkohol vařit doma, člověče, vždyť bys ho měl za korunu litr.

      Dej si ten náš, je stokrát i tisíckrát dražší, má hezkou vinětu. Záleží nám na Tobě.

      No a ty nám věříš, že nám jde o Tvou rodinu, o Tvé zdraví?

      Odpusť tak to jsi ale hlupák. My na Tebe kašlem. Dostaneš krmení, dáme Ti školu, abys dobře sloužil a hlavně věděl jak a čemu, možná i dovolenou a makej, makej do devadesáti.

      Nestarej se o nic jiného, jen o ty peníze, my už jim dáme moudrou vládou smysl, my to pěkně přerozdělím, je to tak přece, nebo ne?

      My nemakáme, máme lidi pod kontrolou, protože víme co je pro ně nejlepší. Nejlepší pro ně je, aby neměli čas přemýšlet, pěkné věci jim pustíme v kině, na prožitky jsme tu my, na ty skutečné.

      Dostanete drogy a iluze. Na ty drogy, protože Tě poškodí dostaneš další drogy. Těm říkáme léky a jsou moc drahé, musíš víc pracovat. Aby ses měl líp!

      Co děti, nelíbí se jim to? Dostanou taky drogy, když jim pěkné prostředí velkoměst a diskotéky nebo počítače nevyhovují. Ve Velké Británii stouplo užívání psychiatrických léků dětmi za poslední desetiletí na několikanásobek. Proč ne?

     Chtěl bys vybočit, ozvat se?

     Kdo splatí tvou hypotéku, vždyť já za tebe i přemýšlím. Jen pracuj a vyplňuj formuláře, sleduj televizi, na co bys chodil do přírody? Ještě by Ti mohlo dojít co s ní děláme, vždyť by sis k ní mohl vytvořit i vztah. To ale přece nikdo nechce?

     Radši osídlíme Mars, není to pěkné, vždyť nám to věříš, sice je to zcela nerealizovatelné, ale my máme plány. Dobudeme vesmír chlape, na co už opravovat nějakou zemi, přece vycucneme poslední kapku bohatství a hurá na Mars. Běž se podívat do kina, to všechno je tvoje pravda a televize.

     Na co bys miloval, když můžeš pracovat. My na Tobě prozkoumáme, jak se chováš v námi vytvořených nepřirozených podmínkách, jak reaguješ na naše drogy, na naše příkazy, za odměnu umřeš. My třeba pohneme s nějakým tím lékem. Není to pěkné?

     Všichni budou poslouchat, řekneme, že potřebuješ čip, aby ti terorista nebo pedofil neznásilnil dítě, když na něj nemáš čas, protože makáš na naše války a požitky, úchylky. Tak to si to pěkně odhlasuješ, kdo by chtěl přijít o dítě?

     Ten čip už tady je, člověče to je paráda, nebudeš musíte mít občanku, ani platební kartu, ani kartu pojištěnce, prostě přejedeš rukou po skeneru a bude to! Není to skvělá vymoženost. Však to taky stálo peněz.

     To je úleva. Když se ztratíš mamince nebo tatínkovi, my víme, kde jsi. Když budeš zlobit, tak pro Tebe přijedeme. Když budeš zlobit hodně, tak vyzkoušíme co ten čip vlastně všechno umí. Infarkt, psychosu, rozklad krve, co si vybereš?

     Už sis přece vybral, tak nezlob. Věř nám, jdeme do války, bojujeme se zlem. Copak jsi neviděl včera, dnes a zítra v televizi tu Osu zla? Ty národy, které musíme preventivně zničit, aby na nás nezaútočily?

     Copak si nepamatuješ, že v Iráku měli mít pojízdné odpalovací rampy, pojízdné továrny na chemické zbraně, nepamatuješ si?

     Proto jsme tam taky jeli. Nic se nenašlo, ale nebezpečí bylo reálné. Jako ten chlap v metru, ten elektrikář co ho zastřelili vystresování Londýnští policisté, protože jim bylo divé, že před nimi utíká, když ho s pistolemi honí.

     Pusť si televizi a běž spát, ráno musíš do práce, my se o děti postaráme a hlavně, dáme ti bezpečí, víš přece jak je svět nebezpečnej, zvlášť nyní pod 11. září? Nebo jsme ti to neřekli?

     To bylo tak, asi dvacítka muslimů se naučila létat s Boeingy, potom jim Usama bin Laden, znáš ho přece? No potom jim dal signál, oni nám ukradli letadla a skoro hodinu létali po Americe, potom to přišlo – útok, rána, svět se změnil! Byli tak fanatičtí, že útok provedli navzdory přírodním a fyzikálním zákonům, úplně nás popletli. Představ si, že Boeing proletěl do Pentagonu dírou, kam by se nevešla ani jednomotorová cesna!!! To je terorismus.

     No nic, běž spát, ráno koukni na televizi, uvidíš stupeň pohotovosti, je jich pět. Ty ti řeknou jak se bát. Vládu nech nám.

     Není to těžká práce, umírají za nás jiní, nevinní lidé, my nepracujeme, nestíhali bychom tu zábavu, když se na nás dřeš, skáčeš přesně jak ti určujeme.

      My skutečně žijeme, máme krásné ženy, jednu dlouhou dovolenou, jsme všude, kde chceme, stejně jako ty jsi také přesně tam, kde chceme.

      Všechno jde jak má.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..