Publikováno Napsat komentář

Přitahujeme k sobě to, na co myslíme.

Proto je nutné myslet na to, co chceme – a ne na to, co nechceme.

Jestliže myslíme na to, co nechceme, tak k sobě zákonitě přitahujeme všechno, co má podobnou frekvenci jako to nechtěné. Prostě děje se nám přesně to, co nechceme.

Takže na začátek je potřeba si stanovit nějaký cíl. Je dobré se nad tím dost důkladně zamyslet a formulovat si ho co nejpřesněji, protože jak jsem se už několikrát přesvědčil, tak stále platí, že:
“Bohové nejraději trestají tím, že nám splní naše přání!”
Abych to trošku povysvětlil – když si budeme přát hodně peněz, tak se nám to klidně může splnit. Jenomže kvůli těm penězům můžeme přijít o ženu, o přátele a o cokoli jiného a můžeme být kvůli těm penězům velice nešťastni a proklínat je. Přitom jsme si je přáli mít jenom proto, že jsme si mysleli, že je potřebujeme právě k tomu, abychom byli šťastní.
Takže správnější přání by bylo chtít být šťastný – pokud by k tomu byly potřeba peníze, tak se určitě dostaví. Pokud budeme šťastní i bez nich, tak jsme je ani nepotřebovali.
Další “ošemetné” přání – chci mít ideální manželku. A pak se divit, že místo aby se začala naše manželka chovat ideálně – tak zažádá o rozvod a připraví nás o děti i o majetek. A to jen proto, abychom mohli po mnoha a mnoha strádáních najít tu ideální, kterou jsme si přáli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..