Publikováno Napsat komentář

Potravinový upírismus

Vybavil jsem si, že některým lidem se nám chce stále říkat Jez! Jez! Jez!‘ u někdy i dodat,Tak jez, sakra!‘ A jiným lidem se nám to říkat nechce, i když jsou velmi hubení nebo kostnatí, což se zvlášť u žen povahuje za nehezké, protože ženský tuk muže velmi přitahuje.
Setkáme-li se s lidmi, kterým chcete neustále říkat „Jez, sakra’, můžeme přistihnout sami sebe, jak civíme do jejich talíře a přejeme si, aby ujedli víc brambor s masem.
Nikdy se ale nezamýšlíme nad tím, že se tak staráme o jejich žaludek!

 

A někdy se stává, že když nás navštíví takový člověk, tak hned začneme vytahovat jídlo a násilně mu ho nabízíme, nehledě na to, že on pravdivě lže, že už se dosyta najedl. Něco nás nutí, abychom ho cpali jídlem!
A když tě něco nutí cpát těmto lidem jídlo, myslím si, že pro tyto lidi je energetická strava‘, která z tebe vychází, chutnější než brambory s masem, které se s prominutím musí ještě strávit, aby se změnily v energii. Trávení zabírá čas! A tady chňapnul a je sytý!
Je třeba říct, že se, podle mě, všechno živé včetně brambor skládá ze čtyř těl a během trávení těchto brambor se vylučuje nejen energie škrobu, ale i energie Vody, energie Éteru a energie Času, kterými sytíme svá čtyři těla, abychom žili v čtverém hávu. Oh, kolik energie je v bramborách! Nepřijímáme z nich jen bramborový škrob, ale i mnoho nevědomého, energetického nevědomého, které nám umožňuje nejen zvýšit krevní cukr, ale pomáhá nám také narovnat ramena díky energii Vody, zažít bouři vášně díky energii Éteru a lépe přemýšlet díky energii Času. S jídlem přijímáme čtyři druhy energií.
Podle mě se o potravinový upírismus jedná tehdy, když člověk (pod vlivem Ďábla!) najde možnost konzumovat dva hlavní druhy energie -energii Času a energii Éteru nikoliv ze stravy, ale přímo z aury jiného člověka. Proč by měl trávit… brambory, například, když může energii chňapnoul přímo od člověka!
Myslím si, že se sklony k potravinovému upírismu zakládají již v kojeneckém věku. Vinu na tom mají matky, otcové, babičky a dědové, kteří předvádějí svou vynalézavost, když s říkankami sunou lžíci kaše do úst nemluvněti a důrazně (tedy s uvolněním energie) říkají: ,Jez, děťátko! Ještě jednu lžičenku… za mámu, za tátu!’ A na co je tomuto dítěti lžička krupičné kaše, když celá rodičovská ,čeládka vydá v průběhu přemlouvání nemluvněte tolik energie Času a Éteru,jíž je možné se přežrat?!
A tak u těchto ,dětiček zůstane na celý život zvyk při pohledu na jídlo opovržlivě svěsit koutky úst a rozmazleně ohrnovat dolní ret.
Potravní upírismus je mnohdy vlastní i alkoholikům, kteří v nějakém stádiu alkoholismu začnou odmítat jídlo. Nechtějí a basta! Nejedí ani za nic! Hubnou a šednou! Vypadají jako nanicovaté kreatury! A proč? Protože alkoholici pod vlivem ,zeleného hada‘ přecházejí na jiný typ zásobování energií svého organismu závislého na vodce, a sice na typ, kdy je lehčí odsát energii z litujícího člověka (například z matky), než jíst a energii nabírat po kousíčkách z brambor… jak Bůh nařídil. Koneckonců Ďábel, který se vtělil do těla alkoholika, od něj nepotřebuje energii čtyř těl z brambor, ale vyžaduje energii lidskou, aby přes lítost lidí k ,ubohému a ničemnému’ odupířil energii… Boha!
Velmi často se do tohoto postavení dostanou ženy, které si přejí zhubnout. Trpí, trpí a trpí bez jídla pod rouškou zbavení se celulitidy a ani si nevšimnou, že Potměšilec toho využil a… proměnil je, stejně jako alkoholiky, v energetické upíry, kdy jim ,energetické jídlo’ od lidí připadá chutnější.
Nejlepší lidé v tomto smyslu jsou lidé, kteří chtějí jíst vždycky, ale hlídají si postavu a dovolí si jen jednou za týden… bochníček bílého chleba nebo bonboniérku večer. Zdravý pocit hladu je láska k přirozenému a přírodnímu jídlu a nikoliv energetický kanibalismus! Jak je fajn mít zdravou chuť k jídlu! Je to an- tiupírismus!
Ale když člověk naladěný ,anticelulitidně‘ přestane cítit zdravé pocity hladu, jeho oči začínají svítit nasládlým leskem Ďáblova sluhy – člověka, který se jako lidojed stravuje energií těl Času a Éteru jiných lidí a který sní obložený chlebíček se sklenicí vody jen pro- to, aby k těm dvěma hlavním druhům energie přidal ještě trochu energie Vody a energie Hmotného těla, protože Voda ani Hmotné tělo se vysát nedá a musí se přece jen něco vypít nebo sežrat…
Slovní spojení energetický kanibalismus je pro mnoho usilovně hubnoucích lidí, samozřejmě, nepříjemné a tak trochu nechutné, protože se nikdo nechce považovat za lidojeda, byť jen energetického. Ale tento pojem, vyplývající z koncepce čtyř lidských těl a všeho živého, může po- antiupírismus!
dle mě nabýt i divoké formy – skutečné lidojedství.
Samozřejmě, že jsem se nikdy nesetkal se skutečným lidojedem, ale hodně jsem o nich slyšel a četl. A jak se říká, není kouře bez ohně! Je zcela logické, že k trávení a přeměně v energii třeba masa berana, který se značně liší od člověka nejen rozumově, ale i geneticky, je nutné vynaložit mnohem více vnitřních sil, než pro stejný proces trávení geneticky příbuzného… hm… ,lidského masa. Kdo ví, možná, že se ne nadarmo říká, že jakmile člověk ochutná člověčinu, pak se stává jejím otrokem!? Vždyť energie čtyř těl geneticky blízké stravy je možná vydatnější a… chutnější! Není náhoda, že lvi dávají přednost masu lvíčat před libovolnou jinou stravou, rysové se připlíží na pozemky chatařů, aby lovili geneticky blízké kočky, vlci mají rádi psí maso a podobně. Ale my nejsme zvířata, ale jsme lidé a jsme schopni rozpoznat, že je to hřích – velký hřích před Bohem, který určil spektrum naší stravy. A nesmíme zapomínat, že hlavní energetické zásobování pochází od Boha, který dává energii především těm, kdo umí snít, milovat a být po celý život dítětem. A Ďábel je upír, hlavní upír.
Ideální zdraví je zdraví, kdy máme neustále chuť k jídlu, ale… musíme být trochu zdrženliví, abychom nenarostli do velikosti bečky. A nebrat ohled na módu, kterou zavedli ,gayové‘ – kostnatý ideál ženské krásy! Vždyť kyprost ženského těla je, věřte, skvělá!
Tyto lidi, idioty, lze v podstatě vyléčit tím, že je tak seřvete, aby urážka zasáhla jejich duši nakaženou Ďáblem. Urážka působí proti Ďáblovi. Jednou jsem tak seřval hubeného člověka, že pak Začal nejen jíst, ale dokonce žrát. Moc na váze, pravda, ne- přibral, ale začal být příjemný a odpadla nutnost neustále se mu dívat do talíře a říkat ,Tak jez, sakra!‘.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..