Publikováno Napsat komentář

Energii Času

Ještě jednou jsem vyjmenoval všechno to, co dokáže Síla Mysli. Vyšlo to velmi solidně: převod hmoty z jednoho prostorového rozměru do jiného, převod energie z jednoho prostorového rozměru do jiného, dematerializace, materializace, antigravitace… Kolik ještě dalších fenoménů může vyvolat Mysl, která nás, dámy a pánové, navštěvuje dnem i nocí! O, kolik zázraků se ještě objeví, jakmile osvobodíme Mysl z útisku zbloudilých duší! Vždyť naši Mysl řídí přímo… sám Bůh!

„Čas! Všechny tři informační struktury živého organizmu spojuje Energie Času!” málem jsem vykřikl nahlas. „Spojující informace se nacházejí v Energii Času! Právě v Energii Časuje obsaženo nejen to. co odměřuje minuty, hodiny, dny a roky pozemského života, ale i to, že … se v určitém okamžiku zahájí fatální odpočet směrem k nevyhnutelné smrti, kdy se zapíná

proapoptický gen v buňkách, aby buňky postupně a samovolně umíraly a stále více zatahovaly do smrti celý organizmus, skládající se z buněk. Vše, ať už geny nebo voda nebo biopole se podřizuje Času! Jaká to moc je vložena do Času! Proč právě Čas, proč právě on…? Proč?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..