Publikováno Napsat komentář

Energii Času

Ještě jednou jsem vyjmenoval všechno to, co dokáže Síla Mysli. Vyšlo to velmi solidně: převod hmoty z jednoho prostorového rozměru do jiného, převod energie z jednoho prostorového rozměru do jiného, dematerializace, materializace, antigravitace… Kolik ještě dalších fenoménů může vyvolat Mysl, která nás, dámy a pánové, navštěvuje dnem i nocí! O, kolik zázraků se ještě objeví, jakmile osvobodíme Mysl z útisku zbloudilých duší! Vždyť naši Mysl řídí přímo… sám Bůh!

„Čas! Všechny tři informační struktury živého organizmu spojuje Energie Času!” málem jsem vykřikl nahlas. „Spojující informace se nacházejí v Energii Času! Právě v Energii Časuje obsaženo nejen to. co odměřuje minuty, hodiny, dny a roky pozemského života, ale i to, že … se v určitém okamžiku zahájí fatální odpočet směrem k nevyhnutelné smrti, kdy se zapíná

proapoptický gen v buňkách, aby buňky postupně a samovolně umíraly a stále více zatahovaly do smrti celý organizmus, skládající se z buněk. Vše, ať už geny nebo voda nebo biopole se podřizuje Času! Jaká to moc je vložena do Času! Proč právě Čas, proč právě on…? Proč?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..