Publikováno Napsat komentář

Čtyři lidská těla se spojují v čakrách

  
První formující céva-proudpod názvem «uma» je spojena s prvotním prvkem Vítr (ústřední céva éterického těla )… Druhá formující céva-proud pod názvem «roma»je spojena s prvotním prvkem Oheň (ústřední céva ohnivého těla )… Třetí formující céva-proud pod názvem «kyanma» je spojena s prvotním elementem Voda (ústřední céva vodního těla)… Tři formující cévy se trojitě proplétají v oblasti hlavy, krku, srdce, pupku a pohlavních orgánů a v místě každého propleteni vytvářejí něco jako kolo s jehlicemi neboli čakru. Každá čakra je tvořena tímto způsobem: v místě propletení z cévy «uma» vychází do čtyř stran jedna takzvaná céva s lupínky a z cévy «roma» a «ky- anma» nahoru a dolů vychází deset cév s lupínky. Tak vzniká centrum, které se skládá z dvaceti čtyř cév. Dále z každé lupínkové cévy «uma» vychází dvacet pět a z každé lupínkové cévy «roma» a «kyana» dvacet drobných cév. Těchto pět cévek ohraničuje prvotní komplex složený z dvaceti čtyř lupínkových cév podobající se vládci, který se zabývá záležitostmi vlády… Pět druhů čaker:
 
 

 

1. Čakra hlavy…
2. Krční čakra…
3. Srdeční čakra…
4. Pupeční čakra…
5. Čakra pohlavních orgánů…
Jakmile jsem si to přečetl, spokojeně jsem zamlaskal rty, ale když jsem si uvědomil nepatřičnost tohoto zvyku, zavřel jsem ústa.
„Hleďme’ …pomyslel jsem si s nadšením. Tady se skutečně popisuje, že se cévy tří těl – těla Času, těla Éteru li těla Vody – spojují v čakrách a vytvářejí tam propletence, jejichž role se vyjadřuje slovy ,podobná vládci, který se zabývá záležitostmi vlády’. Není to náhoda, že akupunkturisté pomocí jehly dosahují léčebného účinku. Jehla podle všeho probudí vládce a vyzve ho, aby donutil lidská těla pomáhat si navzájem ve prospěch organismu složeného z těchto čtyř těl.

Opět jsem otevřel Atlas tibetské medicíny a tu jsem na obrázku čakry mezi čakrou pohlavních orgánů a pupeční čakrou uviděl žlutý pruh.
„Žlutá barva představuje hmotné tělo!“ vykřikl jsem.
Zadíval jsem se na obrázek a pochopil jsem, že ve všech pěti čakrách’ jsou přítomna (podle barev) tři lidská těla: tělo Času, tělo Éteru a tělo Vody. A jen tenoučký žlutý pruh, který představuje hmotné tělo, spojuje dvě spodní čakry. Bylo mi líto hmotného těla! Proč je to tak?
Přemýšlel jsem a dospěl jsem k závěru, že příčinou může být to, že se v hmotném těle ještě nezformoval Jednotný Genom Hmotného těla, zatímco Vodní tělo, Éterické tělo a tělo Času zřejmě jednotný genom mají… například Mozek Vody ve Vodním těle. Těla se navzájem léčí: tělo Času pomáhá Éterickému tělu, Éterické tělo Vodnímu tělu, ale nejvíce se dostává tělu Vody, které. .. zatím… téměř zcela léčí Hmotné tčlo tím, že opravuje jeho chyby… pomocí Vody. Jen tenounký žlutý proužek mezi dvěma spodními čakrami napovídá, že už byl zahájen proces vstupu Hmotného těla do čaker, což znamená počátek formování Jednotného Genomu Hmotného těla. Ale… uběhnou stovky, možná tisíce let, než se tento Jednotný Genom Hmotného těla zformuje, načež se zdraví hmotných lidí hodně zlepší a také… Vodní tělo si svobodně oddychne… má to těžké, to Vodní tělo, když musí neustále pečovat o tělo hmotné.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..