Publikováno Napsat komentář

Čas je energie

Čas je energie a jako každá energie, se i čas může zkon- centrovat (stlačení času) a rozložit (prodloužení času), po čemž sestrojil Komprese času zakřivené plochy (zrcadla), které mohou
reálně stlačovat čas.
„Možná, že Sambala vytvořila tam, ve Městě Bohů, obrovská zrcadla, schopná stlačovat čas a zkracovat délku života biologických objektů na Zemi včetně lidí?“ napadlo mě tehdy. „Možná, že je brzy uvidíme!”
Pochybnosti, které se na mne v tu chvíli vychrlily, začaly plést tuto myšlenku a nakonec vedly k tomu, že jsem si řekl sám pro sebe:


„Možná, že si všechno začínáš vymýšlet?”
Napnul jsem úsilí a přece jen se pokusil tuto myšlenku rozvinout. Nic se mi však nedařilo.
Nicméně, v hlavě se mi přesně uložilo, že tam v Tibetu, je nutné upřít pozornost na kamenné konstrukce s vydutostí, ve které se (podle Kozyreva) stlačuje čas. Připadalo mi, že tato časová komprese se může nějakým způsobem šířit po celé naší planetě a ovlivňovat biologické objekty a zkracovat tak délku života lidí a jiných živých tvorů.
Brzy v mé hlavě nastal totální chaos. Ale myšlenku o stlačení času jsem si v paměti přesně uložil.
V tom okamžiku jsem nevěděl, že brzy, ve Městě Bohů, v dalekém, nebeském Tibetu, skutečně uvidím kamenné konstrukce, ohromující svými rozměry, podobné Kozyrevovým zrcadlům, a že
poslední ponaučení lámů, znajících úlohu Města Bohů, se budou týkat především hrozby smrti z příčiny neuvěřitelně rychle přicházejícího stáří, jež očekává poutníka v blízkosti těchto konstrukcí; a že do Údolí Smrti, rozkládajícího se poblíž, přicházejí umírat jogíni, kteří se v posledních dnech života promění ve starce a bezbolestně odcházejí do jiného světa. Také tam, ve Městě Bohů, pochopím, že ke zkrácení délky našeho lidského života došlo současně … s vytvořením nového člověka na Zemi, a že obrovský komplex Města Bohů je především matrice života na Zemi, téhož života, který každý den tryská z nás. A… z nového člověka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..